Aktuálně

UNI AUTA – Jsme specialisté na prodej a servis vozů PEUGEOT a CITROEN

UNI AUTA Jindřichův Hradec
UNI AUTA Jindřichův Hradec

UNI AUTA Jindřichův Hradec je Vaším partnerem v oblasti nákupu, prodeje a servisu vozů PEUGEOT a CITROEN. Náš profesionální tým si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Díky tomu máme mnoho spokojených zákazníků a stali jsme se stabilním dealerem značek PEUGEOT a CITROEN v Jindřichově Hradci. Koupí auta u nás péče o zákazníky a jejich vozy nekončí. Péči o ně přebírá náš moderní autorizovaný servis. Nabídka služeb společnosti UNI AUTA je naprosto kompletní, tedy od prodeje nových vozů, ojetých vozu z programu PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY, přes výkupu Vašeho stávajícího vozu, kompletní servisní zázemí, certifikovanou karosárnu a lakovnu, vlastní STK až po prodej originálních dílů a příslušenství.

KOMFORTNÍ SLUŽBY PRO FIRMY

  • Výhodné podmínky při odběru většího množství vozidel
  • Financování vozidel pomocí operativního leasingu, úvěru
  • Reprezentativní vozový park
  • Péče proškoleného prodejního a servisního týmu

ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS VOZŮ PEUGEOT a CITROEN

Uděláme maximum pro to, aby Vaše vozidlo bylo v co nejkratší době opět schopné provozu a Vy jste si mohli naplno užívat předností vozu PEUGEOT a CITROEN.

PŘÍPRAVA VOZŮ NA TECHNICKOU KONTROLU

U vozidel, našich zákazníků evidujeme datum platnosti TK. Před jejím vypršením Vás oslovíme a nabídneme Vám přípravu vozu na TK a kontrolu emisí, zajištění TK a vlastní provedení. Nemusíte se tedy o nic starat.

SEZÓNNÍ PROHLÍDKY AUTOMOBILŮ

Jedete v létě na dovolenou k moři nebo v zimě na lyže?  Navštivte nás a nechte si udělat sezónní prohlídku vozu. Bezpečnost Vás a Vaší rodiny je na prvním místě, proto Vám nabízíme podrobnou sezónní prohlídku vozu nebo i případné zapůjčení vybavení na přepravu lyží, kol atd.

PNEUSERVIS A USKLADNĚNÍ  PNEU

Po skončení letní či zimní sezony vám nabízíme profesionální uskladnění pneumatik nebo celých kompletních kol a to včetně umytí a kontroly tlaku.

NÁHRADNÍ MOBILITA

VYZVEDNUTÍ A PŘISTAVENÍ VOZU

Ať jste v práci nebo doma – Váš vůz u Vás vyzvedneme a po servisu jej přivezeme zpět. Objednejte si vyzvednutí a přistavení vozu již při objednávce termínu v servisu. Řekněte nám, jaké termíny Vám vyhovují a my se Vám budeme snažit maximálně přizpůsobit.

NÁHRADNÍ VOZIDLO

Po dobu servisní prohlídky či opravy vozidla Vám rádi poskytneme náhradní vozidlo. Informujte se na možnost pronájmu náhradního vozu, objednejte si vyzvednutí a přistavení již při objednávce termínu v servisu.

MYTÍ A ČIŠTĚNÍ VOZŮ

Pokud potřebujete vyčistit a umýt své auto, není nic jednoduššího než nás navštívit. Pro Vaše auto máme připravenou bohatou paletu autokosmetických služeb. Ruční mytí auta včetně hran dveří, čištění a tepování interiéru, ošetření a konzervace plastových dílů, leštění, voskování a renovace laku, speciální čištění kožených interiérů, impregnace, čištění oken, mytí podvozku, mytí kol, konzervace pneumatik a další.

KAROSÁŘSKÉ A LAKÝRNICKÉ PRÁCE

Provádíme karosářské a lakýrnické práce, servis a opravy všech typů osobních i užitkových vozů, a to od drobných oprav, až po výměny části karoserií.

ŘEŠENÍ A LIKVIDACE POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ

Standardem je likvidace pojistných událostí a kompletní poradenský servis.

  • UNI AUTA s.r.o.
  • Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec
  • Tel. prodej – 384 321 007
  • Tel. servis – 384 321 007
  • E-mail: info@uniauta.cz
  • www.uniauta.cz