6.9 C
Jindřichův Hradec
25.03. 2023
Články

Úspěchy hradeckých karatistů na soutěžích

1 kolo Národního poháru Českého svazu karate Goju ryu v Hustopečích

Úspěchy hradeckých karatistů na soutěžích
První řada zleva: Tomáš Kokta, Ondřej Bajer, Vít Masař, Agáta Hemberová, Marek Houser, Nela Vašková a Anna Lukešová. Druhá řada zleva: šéf instruktor klubu Jaroslav Valenta, Martin Bajer, trenér Rosťa Dvořák, Matyáš Dvořák, Anežka Dvořáková a trenér Petr Vašek.

V sobotu 4.3.2017 uspořádal Český svaz karate Goju ryu v Hustopečích 1 kolo Národního poháru všech věkových kategorií. Šlo o mistrovskou soutěž – nominační turnaj na květnové Mistrovství ČR. Akce se zúčastnilo 145 závodníků ze 13ti klubů Čech, Moravy a Slovenska a na třech tatami proběhlo 290 startů.

Jako jediní z J. Hradce se akce zúčastnili i karatisté z klubu Karate J. Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo ve složení – Nela Vašková , Anna Lukešová, Anežka Dvořáková , Agáta Hemberová, Vít Masař, Marek Houser, Tomáš Kokta, Ondřej Bajer a Matyáš Dvořák za doprovodu dětských klubových trenérů Petra Vaška, Rosti Dvořáka a šéf instruktora klubu Jaroslava Valenty, který k akci řekl: „ Protože šlo o první větší turnaj v tomto roce, byl jsem zvědavý, jak se naši mladí členové předvedou a nakonec jsem byl mile překvapen – zisk 8 medailí na takto vysokém turnaji je hezký úspěch. Nejúspěšnějšími závodníky byli již tradičně Vít Masař a Marek Houser, kteří vybojovali každý 2 medaile. Pochválit si ale zaslouží bez výjimky všechny naše děti“

Výsledky členů Karate J. Hradec OGRD :

Kata ml. žáci 10-11let 3. Marek Houser
7. Tomáš Kokta
7. Ondřej Bajer
Kata ml. žákyně 10-11let 7. Agáta Hemberová
Kata st. žáci 12-13let 1. Vít Masař
Kata st. žákyně 12-13let 5. Nela Vašková
Kata Team žáci 3. Kata team KJH OGRD ( Masař, Vašková, Lukešová)

Kumite ml. žáci 10-11 let do 40Kg – 3. Marek Houser
3. Tomáš Kokta
5. Ondřej Bajer
Kumite ml. žákyně 10-11let BRH 3. Agáta Hemberová
Kumite dorostenky 14-15let BRH 5. Anežka Dvořáková
Kumite Junioři 16-17let + 68 Kg 5. Matyáš Dvořák

Úspěchy hradeckých karatistů na soutěžích
Zlato Vít Masař

1 kolo Krajské ligy karate JČSKe v Hluboké nad Vltavou

V neděli 19. 2 .2017 uspořádal v Hluboké nad Vltavou Jihočeský svaz karate 1 kolo Krajské ligy karate, kterého se za Karate J. Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo zúčastnili 2 závodníci –Vít Masař a Nela Vašková –oba v kategorii Kata starších žáků a žákyň. Mini výpravu doprovázel klubový trenér dětí Petr Vašek. Oba borci bojovali jako lvi a nakonec Vít Masař získal zlatou medaili a Nela Vašková 5 místo.

Nejnovější články

Nahlédněte do praxe s přednáškami Fakulty managementu

Miloslav L

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L