3.7 C
Jindřichův Hradec
4.02. 2023
Články

Uzavírka ulic Vídeňská a Jáchymova prodloužena do 15. října

Město J. Hradec upozorňuje, že úplná uzavírka křižovatky místních komunikací ulice Vídeňské a Jáchymovy (okružní křižovatka u nemocnice) v Jindřichově Hradci je z technických důvodů prodloužena do 15. října 2016.  

Traffic sign zákaz vjezdu značkaObjízdné trasy zůstávají stejné. Důvodem uzavírky je rekonstrukce kanalizace. Všem občanům a návštěvníkům města se omlouváme za nepříjemnosti s tímto spojené a děkujeme za pochopení.

Objízdné trasy

Trasa č. 1: Objízdná trasa ve směru od sídliště Vajgar do centra města povede odbočením z ulice Jáchymovy do jednosměrné (směrově rozdělené) ulice směrem do sídliště Vajgar, dále odbočením vpravo před č.p. 697/III k cyklosportu Galík. Před cyklosportem Galík odbočením vpravo směrem (mezi garážemi a areálem kasáren) k silnici I/34, po silnici I/34 do ulice Vídeňské a dále ulicí Zborovskou, U Nemocnice, Václavskou, až na křižovatku ulic Václavská–Vídeňská.

Trasa č. 2: Objízdná trasa ve směru od Nové Bystřice do centra povede z ulice Vídeňské ulicí Zborovskou, U Nemocnice, Václavskou, až na křižovatku ulic Václavská–Vídeňská.

Trasa č. 3: Objízdná trasa ve směru z centra na N. Bystřici a sídl. Vajgar povede ulicí Václavskou od křižovatky s ulicí Vídeňskou až na silnici I/34. Po silnici I/34 ve směru na Pelhřimov na křižovatku silnice I/34 a II/128. Na této křižovatce objízdná trasa končí. Vozidla směřující na N. Bystřici budou pokračovat po silnici II/128. Vozidla směřující na sídl. Vajgar budou pokračovat po silnici II/128 směrem do centra a dále po odbočné větvi silnice I/34 směrem na Č. Budějovice. Před vjezdem na silnici I/34 odbočí vlevo  a sídl. Vajgar.

Provoz chodců: Pracovní místo budou muset chodci obejít okolo okružní křižovatky po přechodech pro chodce.

Vozidlům zdravotnické záchranné služby, hasičského záchranného sboru, autobusům veřejné linkové a městské hromadné dopravy bude umožněn průjezd uzavírkou.

Zdroj: Město J. Hradec

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L