4.6 C
Jindřichův Hradec
20.04. 2024
Stavební práce

Uzavřeno.cz | uzavírací systémy

TO CO OKENNÍ SYSTÉM DOOPRAVDY UMOŽŇUJE, SE NEPROJEVUJE JEN KVALITOU, ALE TAKÉ MOŽNOSTMI DANÉHO SYSTÉMU, DÍKY KTERÉMU SE VAŠE PŘÁNÍ A NÁPADY SKUTEČNĚ NAPLNÍ.

Jsme rodinná firma, založená již v roce 1998. Zabýváme se zasklíváním lodžií, pergol, teras a zádveří.

  • Nabízíme systémy rámové i bezrámové a posuvně otočné s možností výběru barev profilů, dle vzorníku RAL.
  • Vyrobíme celohliníkovou prosklenou pergolu, zimní zahradu, altán, nebo i hliníkové zábradlí.
  • Do interiéru dodáme vertikální žaluzie, nebo rolety, stejně tak i rolety a žaluzie předokenní, i screenové rolety.
  • Navrhneme, vyrobíme a dodáme atypický sprchový kout.

Zasklívání lodžií, teras a zádveří

Zasklení prostoru je chytrou investicí, které má návratnost maximálně tři roky a přitom poskytuje další komfort bydlení. Při vzrůstajících cenách energie a nájemného se vyplatí hledat rezervy ve Vašem nejbližším okolí a použití zasklívacích systémů chápat jako skutečné investování, které má určitou návratnost a přitom poskytuje dále zmiňované nezanedbatelné výhody.

Každý systém je něčím charakteristický a přináší určité výhody a způsoby otevírání a možnosti použití. Při rozhodování je nutno zohlednit stávající stavební otvor, jeho konstrukci a rozměry. Důležitá je samozřejmě i volba systému s ohledem na estetičnost okolí a případný požadavek na sjednocení pohledových prostor s okolím. Toto se týká také volby použití různých druhů výplní. Jiné vlastnosti má sklo, jiné polykarbonát, plexisklo, plné cementotřískové desky apod.

Nabízíme tyto dostupné zasklívací systémy

  • Bezrámové – systém vhodný pro klasické lodžie. Použitelný je i u teras, kde není požadováno otevíraní od základové desky.
  • Rámové – celohliníkový systém vhodný jak pro lodžie, tak především pro terasy a vstupy rodinných domů. Uplatnění nachází také u pevných a posuvných interiérových stěn.
  • Posuvné, otočné – systém vhodný pro posuvné zasklení nadparapetních částí lodžií, umožňující otevření celé horní části posunutím a stočením skel k boční stěně.
  • Pevná prosklení – samozřejmostí komplexní dodávky jsou i pevná zasklení částí objektů.

Celohliníkové prosklené pergoly a zimní zahrady

Nabízíme 100 % realizaci sezonních zimních zahrad, teras nebo přístřešků na míru. Hliníkové konstrukce v barvě ral dle výběru.

Hliníková výroba stavebních prvků

V roce 2009 jsme zprovoznili vlastní AL výrobu stavebních prvků za použití špičkových zahraničních materiálů, hardware i softwaru.