Aktuálně

Úzkokolejky hledají kolegu na pozici “Vlakvedoucí osobních a nákladních vlaků”

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici „Vlakvedoucí osobních a nákladních vlaků“.

Náplň práce:

  • zajištění doprovodu vlakůJHMD Jindřichohradecké úzkokolejky úzkokolejka
  • zajištění prodeje jízdních dokladů
  • poskytování komplexních informací cestujícím

 Požadujeme:

  • technický směr výhodou
  • ochota pracovat o víkendech, v nočních hodinách
  • příjemné vystupování, zodpovědnost
  • min. vyučen
  • zdravotní způsobilost a fyzická zdatnost
  • bezúhonnost

Nabízíme:

  • JHMD Jindřichohradecké úzkokolejky úzkokolejkamzda od 132 – 140 Kč/ hod.
  • výkon práce v Jindřichově Hradci a dále obvod trati Jindřichův Hradec – Nová Bystřice a Jindřichův Hradec – Obrataň
  • pracovní doba 37,5 hod. týdně
  • 35 dní dovolené
  • příspěvek na stravné
  • nástup možný ihned
  • příspěvek na životní pojištění a úrazové připojištění

Strukturované životopisy s popisem předchozí práce a činností zašlete na:

kmarkova@uzkokolejky.cz

Kontaktní osoba:

Ing. Klára Marková

Zavřít