Aktuálně

V pátek se bude opět degustovat moravské víno

Bistro Střapatá Bohunka a vinotéka U Langrů vás po krátké době zvou na další řízenou degustaci moravských vín.

Řízená degustace moravských vín u Střapaté BohunkyV pátek 15. června v 19 hodin se tentokrát představí vinařství Štěpán Maňák ze Žádovic na kyjovském Slovácku. Toto vinařství je známé především svými kvalitními přívlastkovými víny. Například jejich slámové víno Sauvignon, oceněné Velkou zlatou medailí na soutěži O. I. V. Terravino v Izraeli, se stalo absolutním vítězem této prestižní mezinárodní soutěže. Sommeliér Daniel Čmelík nám nabídne deset druhů vína.

Degustace proběhne jako obvykle za příznivého počasí ve dvorním atriu Langrova domu na náměstí Míru, záložní variantou pro případ deště je prostor bistra.

Pokud máte o degustaci zájem, objednejte se, prosím, na adrese inspirace@esnet.cz nebo telefonicky na čísle 605 266 969.

Úhradu degustace ve výši 200,- Kč za jednu osobu lze zaplatit při osobní návštěvě naší vinotéky předem v plné výši nebo zálohou ve výši 100,- Kč.

Nemáte-li možnost nás před termínem akce navštívit, lze úhradu provést přímo při akci. Všechna prezentovaná vína budou ihned po degustaci v dlouhodobé nabídce naší vinotéky.

Bistro Střapatá Bohunka a vinotéka U Langrů.

  • Řízená degustace moravských vín u Střapaté Bohunky
  • Řízená degustace moravských vín u Střapaté Bohunky
  • Řízená degustace moravských vín u Střapaté BohunkyLangrův dům Střapatá Bohunka Bistro & Café