-4 C
Jindřichův Hradec
5.02. 2023
Články

Na velikonočních plaveckých štafetách postavilo TCV J. Hradec čtyři štafety

Na velikonočních štafetách 12. 4. 2017 se TCV ukázalo jako početný team, který naplnil čtyři štafety, i když to rozhodně nebyli všichni členové.

Na velikonoční plavecké štafety postavilo TCV J. Hradec čtyři štafetyV kategorii OPEN JUNIOR soutěžila dvě naše družstva. TCV PULCI skončili na 5. místě s 57 bazény za půl hodiny. Štafeta TCV JUNIOR obsadila vynikající 2. místo a vylepšila si rekord o 6 bazénů, s konečným počtem 85 bazénů.

Kategorie OPEN a další naše dvě štafety. TCV SENIOR, většina teamu se skládá z rodičů, skončili na 5. místě. Tato štafeta pokořila hranici 100 o tři bazény, takže výborný výkon 103 za 30 minut. Nejrychlejší štafeta s názvem TCV sváděla boj o první místo s plaveckým klubem z Jindřichova Hradce. Tento boj nakonec pro nás skončil druhým místem a to o pouhý jeden bazén. Počet bazénů od Vánoc vylepšilo TCV o 9, takže zaplavali neuvěřitelných 129 bazénů.

Spřátelený běžecký klub Jeníčkovy Mařenky, v čele s naším hlavním trenérem a předsedou Janem Vaňkem a posilou v podobě tří našich členek, si také vylepšil svůj rekord z Vánočních štafet.

Tomáš Vaněk – TCV J. Hradec

TCV J. Hradec – triatlonový klub

Nejnovější články

Meziváleční sochaři – Václav Neubauer (část 2) | Jindřichohradecké sochy a památníky

Miloslav L

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L