2.6 C
Jindřichův Hradec
3.02. 2023
Články

Velký bratr

Všichni obyvatelé Eufónie jsou šťastní, všem se daří a stále se usmívají. Všechny nakažlivé choroby jako smutek, deprese nebo různé úzkosti byly v populaci vyhubeny. A to vše díky úsilí Velkého Bratra, kterého v čele Strany všichni zbožňují. Ještě ale není vše vybojováno. Strana má stále plno práce s pochybnými individui z odboje, kteří chtějí do světa vrátit chaos, zmatek a utrpení. Naštěstí díky tvrdé práci tajné ideopolicie jsou dokonce i budoucí členové odboje včas vaporizováni.
… A nebo jen Velký Bratr dokázal ovládnout mysl a podvědomí lidí a právě odboj, vedený Šedým Lišákem, se snaží zachránit zbytky toho, co z lidskosti ještě zbylo?

Velký bratrOd 13. února bude v Jindřichově Hradci a dalších městech probíhat třítýdenní hra Velký Bratr motivovaná románem George Orwella 1984.

Hra probíhá na pozadí normálních životů. Účastníci si vyzkoušejí žít v dystopickém státu, kde je každý jejich krok neustále monitorován. Hráči zažijí paranoiu, pronásledování, intrikování a budou svým přičiněním moci rozhodnout, zdali zvítězí Strana, nebo naopak odboj.

Velký Bratr je tři týdny dlouhá hra plná paranoie, pronásledování a intrikování, kde hráči žijí v zemi, ve které cokoliv namířeno proti kolektivnímu myšlení Strany, je krutě potrestáno. Kde nemohou věřit ani svému nejlepšímu kamarádovi. Kde se musí dodržovat absurdní zákony, jinak je Strana začne podezřívat z kolaborace s odbojem.

Cílem každého hráče je přežít celou hru. Každý navíc může plnit různé úkoly, stoupat v hierarchii a třeba se i zúčastnit atentátu na Velkého Bratra.

REGISTRACE

PRAVIDLA

Více o hře naleznete na stánkách

http://velkybratr.tk

nebo na facebooku https://www.facebook.com/events/511407449030076/

Nejnovější články

Veřejné bruslení – únor 2023

Miloslav L

Bowling 22 – Bar | Klub | Bowling

Miloslav L

Kino Počátky na únor 2023

Miloslav L