Volejbal: Hradecké volejbalistky jsou po dvou utkáních stoprocentní

1. kolo: J. Hradec vs. Hlincovka ČB

V napínavé drama se vyvinulo utkání Slovan JH a SK Hlincovka ČB, které se uskutečnilo 17. října 2013 v jindřichohradecké sportovní hale.

Domácí hráčky nastoupily v sestavě: H. Beranová, J. Beranová, P. Dvořáková, D. Kinštová, M. Tůmová, B. Valková, P. Zíková.

První dva sety proběhly pod taktovkou domácích. Skóre 25:22 a 25:12 nasvědčovalo tomu, že doma mají naše hráčky pevnou půdu pod nohama. Bojovnou atmosféru dokázali podpořit též místní fanoušci. Jindřichohradecké hráčky bodovaly jistým podáním a tvrdými smeči. Jindy sehraně působící volejbalistky SK Hlincovka během prvních dvou setů nepůsobily tak jistě jako obvykle, nebyly razantní v útoku, postrádaly úspěšnost na blocích a v úderech.

Avšak jak se říká “první vyhrání z kapsy vyhání”! Přesto, že výkony našich hráček byly vyrovnané ve všech směrech – v podání, v poli i na smeči, během třetího setu se skóre pro domácí začalo vyvíjet velmi nepříznivě 21:24. Bojovností, vynikající hrou na síti ale dokázaly naše volejbalistky zvrátit výsledek na svou stranu a vyhrály 26:24.

2kolo: J. Hradec vs. Hlubká n. Vlt.:

Úspěšný vstup do nové sezóny pokračuje! I druhý zápas se hradeckým hráčkám vydařil, ačkoliv tomu průběh prvního setu příliš neodpovídal. Hrálo se v Hluboké nad Vltavou, kde

hráčky Slovanu J. Hradec celý první set prohrávaly. Ovšem na konci prvního setu prokázaly znovu svou psychickou odolnost, skóre otočily a vítězství zvrátily na svou stranu (25:21).

Do druhého setu nastoupily naše hráčky velmi seběvědomě, po šňůře podání B. Valkové vedly už 7:0 a celý druhý set vyhrály v poměru 25:18. I třetí set pokračoval pod taktovkou hostujícího týmu a nedal šance pochybám o jasném vítězství: 25:12.

Sestava: H. Beranová, J. Beranová, D. Kinštová, M. Tůmová, B. Valková, D. Valková, P. Zíková.

V dalším kole hostí hráčky Slovanu J. Hradec na domácí palubovce tým TJ Lokomotiva Č. Budějovice, 31.10. od 20:00 v malé tělocvičně Sportovní haly města J. Hradec.

Přijďte fandit!

• Volejbal: Hradecké volejbalistky jsou po dvou utkáních stoprocentní
1. rozpis druzstva TJ Meteor České Budějovice A TJ Meteor České Budějovice A 2 2 0 0 6:0 155:103 6
2. rozpis druzstva SK-V 41 Tábor A SK-V 41 Tábor A 2 2 0 0 6:0 152:104 6
3. rozpis druzstva TJ Slovan Jindřichův Hradec A TJ Slovan Jindřichův Hradec A 2 2 0 0 6:0 151:109 6
4. rozpis druzstva VK České Budějovice B VK České Budějovice B 2 2 0 0 6:2 190:150 5
5. rozpis druzstva VSK Český Krumlov A VSK Český Krumlov A 2 1 1 0 5:3 183:183 4
6. rozpis druzstva VŠSK Slavia PF České Budějovice B VŠSK Slavia PF České Budějovice B 2 1 1 0 3:4 139:149 3
7. rozpis druzstva TJ Vltava České Budějovice A TJ Vltava České Budějovice A 1 0 1 0 1:3 74:97 0
8. rozpis druzstva TJ Lokomotiva České Budějovice A TJ Lokomotiva České Budějovice A 2 0 2 0 0:6 126:155 0
9. rozpis druzstva SK Hlincovka B SK Hlincovka B 2 0 2 0 0:6 117:153 0
10. rozpis druzstva TJ Hluboká nad Vltavou A TJ Hluboká nad Vltavou A 3 0 3 0 0:9 141:225 0