Volejbal: Ženy Slovanu porazily českobudějovický Meteor

Objektivam Martina Kozáka: Dvě hodiny volejbalového napětí (Slovan J. Hradec - Loko Č. B. 2:3)

V pondělí 25. listopadu se v jindřichohradecké sportovní hale konalo utkání volejbalistek TJ Slovan JH vs. Meteor České Budějovice. Družstva se střídala ve vedení, celý zápas probíhal jak „na houpačce“. V závěru prvního setu si hostující volejbalistky Meteoru doslova vydřely vítězství 27:25. Podobně probíhal i druhý set. Naše hráčky však byly herně lepší v poli, předvedly několik neuvěřitelných zákroků při vybírání míče a vítězství bylo jejich. Ve třetím setu byly jindřichohradecké volejbalistky opět vynikající, přidaly důraz při útoku a set vyhrály stavem 26:24. Čtvrtý set zpočátku ovládly hráčky Meteoru, obětavým nasazením se našim podařilo skóre zvrátit. Bohužel za stavu 21:18 pro domácí se zranila jedna ze soupeřek. Z Českých Budějovic dorazilo na utkání pouze šest hráček, a tak byl divácky zajímavý zápas ukončen předčasně. Naše hráčky tento zápas vyhrály na sety 3:1. Příští domácí zápas volejbalistek Slovanu můžete navštívit ve sportovní hale 5.12. ve 20.00, tentokrát se utkají s českobudějovickou Slavií.