Volejbal ženy: Vybojovaný bod v Českém Krumlově

VSK Český Krumlov-Slovan Jindřichův Hradec 3:2 (20,16,-19,-23,10)

Sestava: H.Beranová, J.Beranová, M. Tůmová, P. Zíková, P. Dvořáková, Š.Krátká, D. Kinštová

Volejbal: Hradecké volejbalistky jsou po dvou utkáních stoprocentní

V deštivém listopadovém podvečeru jsme cestovaly do Českého Krumlova, kde jsme od 19. hodin svedly bitvu o další body do tabulky.

Zpočátku to vypadalo na jasnou výhru pro domácí hráčky. V prvním setu jsme hrály nervózně se spoustou nepřesností a chyb zejména v poli, na nahrávce i na podání. Domácí hráčky si hned od začátku vytvořily 4 bodový náskok, který si udržely do konce setu a vyhrály 25:20. Ve druhém setu se naše hra příliš nezměnila a tak jsme hladce prohrály 25:16 s už to s námi vypadalo velmi špatně.

Do třetího setu jsme ale změnily postavení, což s sebou přineslo oživení hry i přes trochu zmatkování. Zejména díky kvalitnímu podání a tvrdé hře na síti jsme dostaly soupeřky pod tlak a třetí set jsme zaslouženě vyhrály 19:25.

Čtvrtý set byl ve znamení spousty chyb na obou stranách, ale více na straně soupeřek a dospěl do dramatické koncovky. Dokázaly jsme se lépe zkoncentrovat a zajistily jsme si bod výhrou 23:25.

Tiebreak jsme začaly špatně, chyby na příjmu nás hned dostaly do stavu 3:0. Ještě jsme ale zabojovaly a před změnou stran jsme stav vyrovnaly na 7:7. Poté nám už ale soupeřky nedaly žádnou šanci a zejména díky přesným ulívkám přidávaly jeden bod za druhým. Nakonec jsme podruhé za sebou prohrály ve zkrácené hře 15:10. I když nás druhá prohra v řade v tiebreaku mrzí, jsme rády za získaný bod na hřišti soupeřek.

Další zápas hrajeme doma ve čtvrtek 14.11. od 20:00 hodin s celkem METEOR ČB, který je aktuálně na 1. místě v tabulce.

1. rozpis druzstva TJ Meteor České Budějovice A TJ Meteor České Budějovice A 5 4 1 0 12:3 362:300 12
2. rozpis druzstva VK České Budějovice B VK České Budějovice B 4 4 0 0 12:3 361:282 11
3. rozpis druzstva VSK Český Krumlov A VSK Český Krumlov A 5 3 2 0 11:9 451:423 9
4. rozpis druzstva VŠSK Slavia PF České Budějovice B VŠSK Slavia PF České Budějovice B 5 3 2 0 11:9 425:414 9
5. rozpis druzstva TJ Slovan Jindřichův Hradec A TJ Slovan Jindřichův Hradec A 4 2 2 0 10:6 350:318 8
6. rozpis druzstva TJ Lokomotiva České Budějovice A TJ Lokomotiva České Budějovice A 5 3 2 0 9:11 432:442 7
7. rozpis druzstva SK-V 41 Tábor A SK-V 41 Tábor A 5 2 3 0 8:9 359:370 6
8. rozpis druzstva TJ Vltava České Budějovice A TJ Vltava České Budějovice A 3 1 2 0 5:7 233:271 3
9. rozpis druzstva SK Hlincovka B SK Hlincovka B 3 0 3 0 2:9 218:261 1
10. rozpis druzstva TJ Hluboká nad Vltavou A TJ Hluboká nad Vltavou A 5 0 5 0 1:15 274:384 0