Sobotní výhra hokejistů Vajgaru v Táboře

V sobotu 2. prosince odehráli hráči HC Vajgar Jindřichův Hradec další kolo Krajské ligy ledního hokeje, tentokrát na ledě bezprostředního souseda v tabulce, týmu HC Tábor B.  A zvítězili po samostatných nájezdech!

I když se utkání pro hosty nevyvíjelo v první třetině úplně podle jejich představ, nepustili soupeře do výrazného trháku a drželi s ním krok. Ve druhé třetině hokejisté HC Vajgar šli dokonce do jednobrankového vedení, které jim však svou aktivitou soupeř ve třetí třetině vzal a  zápas nakonec skončil vítězstvím za dva body po samostatných nájezdech, což je pro HC Vajgar po dvou předchozích prohrách vítaná vzpruha.

Dvěma góly se blýskl obránce Ondřej Jasanský, když v první třetině nejprve snižoval na průběžných 2:1 a nakonec proměnil i samostatný nájezd.