16.4 C
Jindřichův Hradec
9.06. 2023
Česká Kanada - penziony

Wellness penzion Life – Číměř

Wellness penzion Life - Číměř

Welness penzion Life - Číměř

Penzion se nachází nedaleko Jindřichova Hradce v samém srdci České Kanady. Penzion LIFE prošel v 2013-2014 kompletní rekonstrukcí a nabízí komfortní ubytování v 8 pokojích s celkovou kapacitou 19 lůžek. Náš penzion LIFE je situován ve stráni nad obcí Číměř, odkud je nádherný výhled na celé údolí.

V penzionu LIFE se nachází i jedno z nejkrásnějších wellness center z celého Jindřichohradecka. Wellness centrum nabízí relaxaci ve vířivce, finské sauně a bazén s protiproudem. Při relaxaci se můžete kochat krásným výhledem na okolní panoramata. V letním období Vám je pak k dispozici slunečná terasa s lehátky.

Pro udržení fyzické kondice můžete využít tělocvičnu s posilovnou a pro uvolnění nejen těla relaxační masáže.

Služby penzionu LIFE vyhledává i firemní klientela. Školení, workshopy či teambuildingy a další akce můžete v našem penzionu pořádat také. Vaši firemní akci pak můžeme obohatit o volnočasové programy zaměřené na golf, tréning sebeobrany či pouze relaxací ve wellness centru.

Po celý rok Vám nabízíme relaxační či wellness pobyty. Můžete vybírat z romantických, relaxačních a dalších balíčků. V rámci pracovního týdne si můžete pobyty objednat se zajímavou slevou. Pokud si nevyberete z naší standardní nabídky, s radostí Vám sestavíme balíček či pobyt dle Vašeho přání a představ.

Na všechny služby penzionu Vám rádi vystavíme dárkové vouchery, které jistě potěší Vaše blízké, kolegy či obchodní partnery.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu a věříme, že pobyt u nás si užijete.

POKOJ ČÍSLO 1

Komfortně zařízený čtyřlůžkový rodinný pokoj se nachází v 1. patře je určen především pro rodiny s dětmi. V pokoji se nachází dvě oddělené ložnice. V hlavním pokoji je manželská postel a v druhém pokoji jsou dvě oddělená lůžka. Více o pokoji ZDE

Welness penzion Life - Číměř

 

POKOJ ČÍSLO 2

Komfortně zařízený dvoulůžkový pokoj se nachází v 1. patře a má výhled do údolí. V pokoji se nachází předsíňka a ložnice. V pokoji je manželská postel  s možností přidání dětské postýlky.Více o pokoji ZDE.

Welness penzion Life - Číměř

POKOJ ČÍSLO 3

Komfortně zařízený dvoulůžkový pokoj se nachází v 2. patře a má výhled do údolí. V pokoji je manželská postel s možností až dvou  přistýlek a dětské postýlky. Více o pokoji ZDE.

Welness penzion Life - Číměř

POKOJ ČÍSLO 4

Komfortně zařízený dvoulůžkový  pokoj se nachází v 2. patře. V pokoji je manželská postel s možností jedné přistýlky nebo dětské postýlky.Více o pokoji ZDE.

Welness penzion Life - Číměř

POKOJ ČÍSLO 5

Komfortně zařízený menší pokoj se nachází ve 2. patře. V pokoji je manželská postel s možností přidání dětské postýlky.

Více o pokoji ZDE.

Welness penzion Life - Číměř

POKOJ ČÍSLO 6

Komfortně zařízený dvoulůžkový pokoj se nachází v 2. patře a má výhled do údolí. V pokoji je manželská postel s možností přidání jedné přistýlky a dětské postýlky.Více o pokoji ZDE.

Welness penzion Life - Číměř

POKOJ ČÍSLO 7

Komfortně zařízený dvoulůžkový pokoj se nachází v 2. patře. V pokoji jsou dvě oddělená lůžka s možností přidání jedné přistýlky nebo dětské postýlky.Více o pokoji ZDE.

Welness penzion Life - Číměř

POKOJ ČÍSLO 8

Komfortně zařízený třílůžkový pokoj se nachází v 2. patře. V pokoji se nachází předsíňka a ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem. Možnost přidání přistýlky a dětské postýlky.Více o pokoji ZDE.

Welness penzion Life - Číměř