26.2 C
Jindřichův Hradec
16.07. 2024
Archivní

Z módu přežití do skutečného života | Martina Solemar (on-line)

  • Kdy: pondělí 17. června, 19:00 hod., trvání 90-120 minut
  • Pořádá: Martina Solemar – Energetická medicína
  • On-line: odkaz na setkání obdržíte po uhrazení
  • Cena: 900,- Kč
  • Objednávka: pro objednání vložte svůj email, na který Vám budou zaslány další informace 

Téma setkání, tentokrát on-line, je velmi široké, ač to na první pohled nevypadá.

Mnoho lidí je přesvědčeno, jak bohatý život žije. Přitom jsou lapeni v koloběhu činností, které jsou jim předkládány jako ty pravé, nutné a důležité. A vůbec si nevšimli, jak povrchní jejich život je. Drží se jistot, které je naopak velmi omezují a cena za ně je obrovská.

Aspektem tohoto nastavení je i lhostejnost. Ta může mít různé kořeny, nicméně vždy nakonec vede k tomu, že se s „tím“ nedá nic dělat a je lepší si hledět svého. A nezáleží, zda se člověk považuje za bezmocného ze strachu, z marnosti uplynulých snah či je skutečně lhostejný tak, že středobodem jeho světa je jen on sám.

Přestaňme utíkat od života, od toho, co se po nás chce. A to jak ven z těla, tak do závislostí či jiných aktivit (práce, posilovna, sex …), které nás mají zaměstnat natolik, abychom mohli uniknout před Sebou samými a ještě si to nejen krásně omluvili, ale i ukázali ostatním, jak to zvládáme.

K tomu slouží i mnohé falešné „5D programy vzestupu“, na které se chytilo mnoho lidí. Vedou je nicméně do stejné mlhy, i když je tak barevná.

Pocit bezpečí je nepřenositelný. Cítit se vždy bezpečně tady na Zemi, v těle, v tom, co se děje celkově i na osobní úrovni je obrovská kvalita. Bez ní nemáme emocionální ani mentální stabilitu, nezbývá nám energie, natož odvaha jít životu naproti a měnit vše, co není v souladu s naší Srdcem, pevnými hodnotami. Pak jsme lehce lapitelní pro systém, protože fungujeme na frekvencích strachu a vnějších potřebností. Jsme v módu přežití, naše osobní záležitosti a odhalující se informace nás tolik pohltí, zahltí, srazí, že těžko máme chuť a sílu na cokoliv dalšího. Nebo žijeme ve falešném přesvědčení, jak máme vše pod kontrolou. Mít informace a znalosti ještě neznamená, že s nimi umíme dobře nakládat.

Zaměříme se tedy na témata související pocitem bezpečí, stability, ukotvenosti. Přestaňme fungovat a reagovat spíše v režimu přežití v různých aspektech života a „chránit“ sami Sebe před životem.

Pocit bezpečí v neznámu je naprostým klíčem k úžasnému životu. Protože všechny naše sny a životní vize jsou spojeny s naší schopností odvážně vykročit do neprobádaného území, do nejistoty a do neznáma. Pokud nemáme uklizeno v základních energetických centrech, život nám to vždy jednoznačně ukáže.

Pojďme uzdravit, kde si bráníme, kde se držíme pochybných jistot, jaké strachy nás limitují, z jakých vnějších potřebností fungujeme, kde jsme lapitelní pro systém.

Odvaha změnit všechno (situace, práce, vztahy, prostředí, zemi, Zemi…), co není v souladu s naším Srdcem, s naší esencí, je raketové palivo do skutečného života.

Při setkání si povíme více k tématu. Nicméně hlavně vše budeme uzdravovat tak, aby to zasáhlo celé bio pole, DNA, protože jen tak mohou být změny trvalé.

Téma je načasováno cíleně na dobu před Slunovratem, abychom se připravili na další dávku zodpovědnosti a spravedlnosti.

Není podstatné, kde na své cestě jste. Aneb „Stále je kam jít“. 🚀💎🔑

Život se neděje nám. Život se děje pro nás!

 

Martina Solemar – Energetická medicína