27.5 C
Jindřichův Hradec
19.07. 2024
Archivní

Advent v Muzeu fotografie

 

Součástí Adventu v Muzeu fotografie bude nejen tradiční fotografování ve vánočním duchu v muzejním fotoateliéru, ale v celém horním patře tvůrčí dílničky pro děti a ukázky řemesel.

Vánoční fotografování v ateliéru Muzea fotografie a MOM

Děti i dospělí zájemci si budou moci ozdobit vánoční perníčky, vytvořit hračky ze dřeva, využít možnost oblíbeného malování na obličej a dočasného tetování, nebo navštívit Luďkovu Hračkolnu. Nebude chybět ani výroba šperků a tvoření pro malé i velké z drceného skla nebo foukání barev. K vidění budou skláři, kovář, košíkář nebo včelař.
V přízemí – v atriu a na nádvoří bude probíhat MINT Market – Moderně pojaté trhy se svěžím českým designem, autorskou módou, ručně vyráběnými šperky, keramikou, bio kosmetikou, hračkami, delikatesami a dalšími poctivě zpracovanými výrobky, které poskytují prostor menším a začínajícím návrhářům, tvůrcům a všem nadšencům, kteří se postavili na vlastní nohy. Pokud necháváte vánoční dárky na poslední chvíli, letos to nebude problém. Ty nejlepší a nejoriginálnější lokální výrobky pořídíte týden před Štědrým dnem. Vybírat budete moci z více než 40 krásných značek ze všech koutů republiky. A to vše navíc v pohodové atmosféře, bez stresu nákupních center a s dobrou kávou nebo něčím na zub v ruce. Po celou dobu programu bude pro návštěvníky otevřena Muzejní kavárna, kde bude možné si vychutnat kromě dobré kávy i vánoční medovinu, svařák a pro malé návštěvníky nebude chybět dětský punč.