23.06. 2024
Sportoviště

SportPark Jindřichův Hradec

Místo pro sport, zábavu a odpočinek

SportPark se nachází v Jindřichově Hradci poblíž obce Otín na ploše 5,3 hektarů. Toto místo bylo kreativně proměněno na areál, kde si každý může zasportovat, odpočinout na čerstvém vzduchu nebo uspořádat akci s rodinou.

Fotbalgolf: Zábava pro všechny

Chloubou Sport Parku je fotbalgolf, na který jsme patřičně hrdí. Hraje se na 18 originálních drahách o celkové délce 1168 metrů na ploše cca 3 hektarů. Fotbalgolf spojuje oblíbené sporty fotbal, golf a minigolf. Hráči se snaží na co nejméně kopů dostat fotbalový míč do jamky, která má průměr 60 cm. Počty kopů za jednotlivé jamky si hráči zapisují do “score karty”, a po absolvování osmnácté jamky se určí vítěz.

Bikepark: Trasy pro bikery

Pro milovníky cyklistiky jsme vytvořili dvě různé tratě. Profi trať je pro náročnější bikery, kteří si rádi zaskáčou. Dětská trať je vhodná pro začátečníky a menší děti, kde si užijí klopenky i boule. Tratě jsou téměř na rovině a mohou být projeté na jakémkoliv kole. Využijte příležitost k osvojení základní techniky a posbírejte zkušenosti!

Dětské oslavy, akce a firemní setkání

SportPark rád uvítá jakoukoliv skupinu i mimo běžnou otevírací dobu. Stačí nás předem informovat na e-mailové adrese [email protected]. V areálu je možné občerstvit se teplými i studenými nápoji, pizzou, párkem v rohlíku a dalšími pochutinami.

Dětské hřiště a ohniště

Pro děti máme připravené dětské hřiště. A pokud máte chuť na grilování, pronajměte si naše ohniště s posezením. S přípravou si nemusíte dělat starosti – dřevo, opékací vidlice, grilovací rošt a nádobí za vás rádi obstaráme.

Pojďte se k nám pobavit, zasportovat i relaxovat – třeba s rodinkou. Budeme se na Vás těšit!

CENÍK ZDE