18.6 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Služby a řemesla

AR SERVIS – autorizovaný servis vozů značek ŠKODA, PEUGEOT a HYUNDAI

AR SERVIS - autorizovaný servis a prodej vozů Škoda

AR SERVIS Jindřichův Hradec je od roku 1991 Vaším partnerem v oblasti nákupu, prodeje a servisu vozů ŠKODA. V současné době jsme také koncesionářem značky PEUGEOT a HYUNDAI, a tím jsme rozšířili nabídku našich produktů a služeb. Pokud uvažujete o pořízení nového vozu, jsme přesvědčeni, že vozy ŠKODA, PEUGEOT a HYUNDAI Vás svými nezpochybnitelnými kvalitami přesvědčí, a i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky. Pokud potřebujete využít servisní zázemí, jsme připraveni Vám poskytnout velmi kvalitní služby autorizovaného servisu ŠKODA, PEUGEOT a HYUNDAI. Nabídka služeb společnosti AR SERVIS je naprosto kompletní, tedy od prodeje nového nebo ojetého vozu, přes výkup Vašeho stávajícího vozu, kompletní servisní zázemí, vlastní karosárnu a lakovnu, likvidaci pojistných událostí, zajištění náhradní mobility, odtahovou službu a vlastní STK.

ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS VOZŮ ŠKODA, PEUGEOT a HYUNDAI

Každému autu věnujeme maximální péči a čas, abychom poskytli pečlivý a kompletní servis Vám i Vašemu vozu. Spolehlivost, bezpečí a kvalita je pro nás na prvním místě. Od nás dostanete vůz vždy perfektně opravený a čistý, aby Vám mohl dál s radostí sloužit.

PŘÍPRAVA VOZŮ NA TECHNICKOU KONTROLU

U vozidel, našich zákazníků evidujeme datum platnosti TK. Před jejím vypršením Vás oslovíme a nabídneme Vám přípravu vozu na TK a kontrolu emisí, zajištění TK a vlastní provedení. Nemusíte se tedy o nic starat.

SEZÓNNÍ PROHLÍDKY AUTOMOBILŮ

Jedete v létě na dovolenou k moři nebo v zimě na lyže?  Navštivte nás a nechte si udělat sezónní prohlídku vozu. Bezpečnost Vás a Vaší rodiny je na prvním místě, proto Vám nabízíme podrobnou sezónní prohlídku vozu nebo i případné zapůjčení vybavení na přepravu lyží, kol atd.

PNEUSERVIS A USKLADNĚNÍ  PNEU

Po skončení letní či zimní sezony vám nabízíme profesionální uskladnění pneumatik nebo celých kompletních kol, a to včetně umytí a kontroly tlaku.

NÁHRADNÍ MOBILITA

VYZVEDNUTÍ A PŘISTAVENÍ VOZU

Ať jste v práci nebo doma – Váš vůz u Vás vyzvedneme a po servisu jej přivezeme zpět. Objednejte si vyzvednutí a přistavení vozu již při objednávce termínu v servisu. Řekněte nám, jaké termíny Vám vyhovují a my se Vám budeme snažit maximálně přizpůsobit.

NÁHRADNÍ VOZIDLO

Po dobu servisní prohlídky či opravy vozidla Vám rádi poskytneme náhradní vozidlo. Informujte se na možnost pronájmu náhradního vozu, objednejte si vyzvednutí a přistavení již při objednávce termínu v servisu.

MYTÍ A ČIŠTĚNÍ VOZŮ

Pokud potřebujete vyčistit a umýt své auto, není nic jednoduššího než nás navštívit. Pro Vaše auto máme připravenou bohatou paletu autokosmetických služeb. Ruční mytí auta včetně hran dveří, čištění a tepování interiéru, ošetření a konzervace plastových dílů, leštění, voskování a renovace laku, speciální čištění kožených interiérů, impregnace, čištění oken, mytí podvozku, mytí kol, konzervace pneumatik a další.

KAROSÁŘSKÉ A LAKÝRNICKÉ PRÁCE

Provádíme karosářské a lakýrnické práce, servis a opravy všech typů osobních i užitkových vozů, a to od drobných oprav, až po výměny části karoserií.

ŘEŠENÍ A LIKVIDACE POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ

Standardem je likvidace pojistných událostí a kompletní poradenský servis.

  • AR SERVIS s.r.o.
  • Jarošovská 869/II, 377 01 Jindřichův Hradec
  • : Servis ŠKODA: 384 321 004, 777 182 004
  • : Servis PEUGEOT: 733 710 265
  • : Servis HYUNDAI: 732 389 654
  • E-mail: [email protected]
  • arservis.cz
  • FACEBOOK