27.5 C
Jindřichův Hradec
19.07. 2024
Bazény

Bazén a aquapark Jindřichův Hradec

Bazén a aquapark Jindřichův Hradec
  • sluzby mestaAquapark Jindřichův Hradec
  • Jáchymova 865/III, Jindřichův Hradec
  • Pokladna/recepce: tel. 384 321 236
  • (informace po celou dobu otevírací doby)
  • e-mail: [email protected]
  • www.bazen.jh.cz
  • Vedoucí plaveckého bazénu a aquaparku Marcela Kůrková
  • tel. 384 321 235, [email protected]

Plavecký bazén v Jindřichově Hradci se v roce 2004 rozrostl o venkovní aquapark. V roce 2009 město Jindřichův Hradec bazén za pomoci dotace Evropské unie zásadně zrekonstruovalo. Součástí modernizace bylo i rozšíření o relaxační bazén s atrakcemi a o dva samostatné dětské bazény. Plavecký bazén je v majetku města Jindřichův Hradec a jeho provoz zajišťují Služby města Jindřichův Hradec s. r. o.

NABÍDKA BAZÉNU

Komplex bazénu zahrnuje sportovní plavecký bazén se šesti drahami (25 metrů), dva dětské bazény (brouzdaliště o hloubce 20 až 80 cm a hlubší bazén) a relaxační bazén.

Součástí relaxačního bazénu jsou divoká řeka, relaxační vzduchová lavice, dvě vířivky a vyhlášený tobogán (45 metrů), který s ohledem na řešení samostatného dojezdu mohou využívat již i malé děti.

V suterénu bazénu jsou umístěny vaničkové koupele pro kojence, v nichž nejmladší návštěvníci získávají první plavecké návyky (pouze na objednávku).

V relaxačním bazénu a dětských bazénech je udržována teplota vody až do 32 stupňů Celsia. Voda je upravována ozonizací a UV zářením. Může tak být používáno méně chloru, a tím se dosahuje příznivějšího vlivu vody na pokožku.

PARNÍ KABINA – SAUNY

Na odpočinkové terase relaxačního bazénu je k dispozici parní kabina (zdarma přístupná v rámci vstupného do bazénu). V suterénu najdou návštěvníci zejména pro klidnou a rodinnou atmosféru vyhledávané saunové centrum s klasickou finskou saunou, bylinnou a infrasaunou. Vstup do saun je samostatný a platí i samostatné vstupné.

DOPROVODNÉ SLUŽBY

Přímo v prostorách bazénu se nachází bufet a v prvním patře je k dispozici i dětský koutek se suchým provozem, který navíc poskytuje kompletní zázemí a vybavenost pro maminky s nejmenšími dětmi. Z prosklené terasy lze sledovat dění v bazénu.

OTEVÍRACÍ DOBA

Prostory bazénů jsou přístupné denně od brzkých ranních až do večerních hodin, a to v běžných všedních dnech od 6 do 21.30 hodin a o víkendech od 10 do 20 hodin (tato otevírací doba platí i ve dnech svátků a školních prázdnin).

Provoz saun začíná ve 14.30 hodin a jednotlivé dny jsou vyhrazeny buď pro ženy (úterý a čtvrtek), muže (pondělí a středa) nebo pro společné saunování (pátek až neděle).

Relaxační bazén lze navštěvovat bez omezení. V případě využívání plaveckého bazénu nebo dětských bazénů kluby či plaveckou školou platí do relaxačního bazénu zvýhodněné vstupné.

Venkovní aqupark je v provozu od června a poté celou hlavní letní sezonu.

PLAVECKÁ ŠKOLA

Plavecký bazén provozuje svou vlastní Plaveckou školu J. Hradec, která zajišťuje výuku plavání pro základní školy a pořádá řadu kurzů pro veřejnost, které jsou určeny pro všechny věkové kategorie od půlročních kojenců až po dospělé. O prázdninách škola pořádá pravidelné příměstské tábory pro děti.

O aktuální nabídce kurzů Plavecké školy se lze informovat na tel. čísle 384 321 231 nebo 724 133 223 (Jitka Cihlová).

VSTUPNÉ

Bazén a aquapark Jindřichův HradecPermanentní vstupenky mají platnost 24 měsíců od data prodeje!

 


Permanentní vstupenky mají platnost 24 měsíců od data prodeje!

Návštěvník aquaparku nemůže použít krytý bazén.
Vstup do krytého bazénu je samostatný.

Venkovní bazén je vyhřívaný solárním zařízením.

Provozní doba:

Pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek: 6:30 – 21:00 hodin.

Sobota, neděle, svátky a prázdniny – 10:00 – 20:00 hodin.

Otevírací doba saun v hlavní sezóně (říjen – březen) – 14:30 – 21:30 hodin.


Mapa:


Zvětšit mapu