21.2 C
Jindřichův Hradec
27.05. 2024
Služby a řemesla

BEDOX Sky | světlíky, střešní výplně otvorů

Světlíky SKYTECH jsou pro Vás nejvhodnější výrobek v oblasti osvětlení přirozeným denním světlem. Využíváme těch nejmodernějších a nejkvalitnějších materiálů ke zhotovení produktu, který bude výhradně sloužit k jeho účelu – dostane k Vám denní světlo, které Vás nestojí ani korunu.

Světlíky a denní světlo

Denní osvětlení patří k základním lidským potřebám a jeho nutnost je vyjádřena i v legislativě. Jeho nenahraditelnost se začala projevovat se zvyšováním rozvoje umělého osvětlení. Uvědomme si však, že pro člověka denní osvětlení je obtížně nahraditelné.

Vyberte si u nás produkt, který by se Vám líbil a naše technologické oddělení Vám vypracuje návrh řešení, instalace Vašeho záměru a zároveň i položkový rozpočet. Předností výrobků je používání ucelených fasádních a světlíkových systémů, velká škála barevných odstínů dle stupnice RAL, škála eloxů a v neposlední řadě i imitací dřev, které dodávají těmto typům staveb kouzlo originality. Hliníkové konstrukce jsou z převážné části používány tam, kde je požadavek na větší komfort a stabilitu dané konstrukce. Tato může být doplněna ocelovou podpůrnou konstrukcí k dosažení tak i úctyhodných rozměrů. Naše produkty už jenom čekají až Vaše představa jim dá tvar, případné poptávky zasílejte na uvedené kontakty.

VÝROBA, DODÁVKA A MONTÁŽ

  • prosvětlovacích prvků do střešních a fasádních konstrukcí všech typů a provedení
    (atypické výplně z profilů s přerušeným tepelným mostem)
  • světlíků
    (světlíky pásové obloukové, sedlové, shedové – šedové, bodové)
    (světlíky skleněné – izolační 2-skla, 3-skla)