16.8 C
Jindřichův Hradec
24.07. 2024
Články

Běžkařské stopy v Deštné

V Deštné jsou připraveny běžkařské stopy.

  • 27.1.2017 – Zatím poslední stopa je provedena z ulice Adamská kolem Pivní stezky k obci Vícemil, dále k Novému dvoru a zpět k Agře.
    Orientační plán naleznete níže.
  • 27.1.2017 – Dnes je nově udělána stopa kolem cesty na lom a přes les směr Rytíř, zpět kolem mlýna u Voleského rybníka a na poli směr Č. Lhota. Orientační plán naleznete v komentáři k příspěvku.
  • 26.1.2017 – Dnes jsme pro vás rozšířili síť běžeckých stop. Od benzínky nahoru k lesu, podél lesa až k vodárně a zpět. Dále od benzínky směr lom vpravo na poli dokola. Orientační plán naleznete v komentáři k příspěvku.
  • 23.1.2017 – Běžecká stopa: upravili jsme běžeckou stopu od hřbitova směr Březina, poté se můžete dát vlevo přes silnici na Březinu nebo doprava směr Světce. Orientační plán naleznete v komentáři k příspěvku.

Městský úřad Deštná bude rád za zpětnou vazbu, jak se vám ve stopě jelo, jestli máte podněty na vylepšení, návrhy na vytvoření dalších stop, atd..

Zdroj: Město Deštná

Stopy na běžky – z Adamské ulice kolem Pivní stezky a kolem Nového dvora a zpět k Agře.
Běžkařské stopy v Deštné
Stopy na běžky – od hřbitova směr Březina doleva ke Světcům a zpět nebo přes silnici na Březinu a malý okruh kolem potoka.
Stopy na běžky - od hřbitova směr Březina doleva ke Světcům a zpět nebo přes silnici na Březinu a malý okruh kolem potoka.
Stopy na běžky – od lomu k Rytíři, kolem mlýna u Voleského a směr Č. Lhota
Stopy na běžky - od lomu k Rytíři, kolem mlýna u Voleského a směr Č. Lhota
Stopy na běžky – lom a k vodárně na benzínou
Stopy na běžky - lom a k vodárně na benzínou