14.5 C
Jindřichův Hradec
15.06. 2024
Obchody

Bike Sport JOMAPotřebujete pořídit nové kolo, popřípadě chcete nechat opravit své staré? Pak jste u nás na správné adrese! Zabýváme se prodejem a servisem špičkových jízdních kol, cyklistických doplňků a celosezónního oblečení pro sport a volný čas.

Bike Sport JOMA

Přímo v prodejně můžete vybírat z velkého množství jízdních kol, a nebo nahlédnout do katalogů, které pro Vás máme vždy k dispozici. Věnujeme se také stavbě kol na zakázku podle požadavků zákazníka, snažíme se každému individuálně vyjít maximálně vstříc.

Neváhejte se zastavit v naší prodejně ve Václavské ulici, těšíme se na Vaši návštěvu!


Prodejna

Bike Sport JOMANaši prodejnu najdete v Jindřichově Hradci ve Václavské ulici – naproti poliklinice. V lednu a únoru prošla naše prodejna velkou přestavbou a výsledkem je mnohem větší prostor jak pro prodej, tak i pro servis.

Zabýváme se stavbou, servisem a prodejem jízdních kol, cyklistického vybavení, rotopedů, doplňků a také oblečení pro volný čas. Velkou váhu klademe na kvalitní servis nejenom kompletních kol, ale také jednotlivých komponentů. Nejen proto naše servisní dílna zabírá plnou třetinu prodejny. V naší nabídce naleznete silniční, horská, crossová (trekkingová), freeridová a sjezdová kola a v neposlední řadě také kola pro nejmenší, dětské vozíky a tažné tyče.

Naším hlavním cílem je porozumět individuálním potřebám každého zákazníka a nabídnout mu pomoc při realizaci jeho přání. Prioritou vždy zůstávají služby zákazníkům. Na naše servisní práce poskytujeme 100% záruku. V případě kompletních servisů jízdních kol je čekací doba vždy přizpůsobená potřebám zákazníka. Na nová kola je samozřejmostí garanční prohlídka zdarma a také pozáruční servis.


Servis

Bike Sport JOMA

Kvalitní servis Vašich kol, biků, koleček či kočárků je samozřejmostí. Servisní práce provádí odborně proškolený mechanik pracující s kvalitním nářadím. Na veškerý servis poskytujeme 100% záruku.

Nabízíme vám veškeré servisní práce, od běžné preventivní prohlídky přes výměnu řetězu, brzdových špalíků, seřízení řazení až po náročnější úkony jako je například oprava, nebo údržba odpružených vidlic, spočívající ve vyčištění, výměně těsnění a oleje.

Poskytujeme také servis hydraulických kotoučových brzd a to jak výměnu brzdového obložení, které máme pro běžné typy brzd vždy skladem, tak i odvzdušnění celého systému.

Po telefonické domluvě termínu pro servis se Vám nestane, že budete čekat na kompletní servis svého miláčka víc než tři dny. Servis je možné objednat na telefonním čísle 384 323 433.


 

Otevírací doba
Po – Pá
9:00 – 17:00
So
8:00 – 11:00
Leden-únor v sobotu zavřeno

Mapa:


Zvětšit mapu


Zvětšit mapu