17.6 C
Jindřichův Hradec
21.05. 2024
Cestovky

Cestovní agentura Dana Hronová

Cestovní agentura Dana Hronová

Jsme soukromá společnost, která na trhu cestovního ruchu působí již od roku 2004. Spolupracujeme s celou řadou touroperátorů, a to například s CK EXIM tours, Čedok, Blue Style, Fischer, Alexandria, Nev Dama, Globtour, Atis, ESO travel či Canaria travel a mnoho dalších.

Kromě nabídky zájezdů Vám rádi zajistíme blízké parkování u letišť, samostatné letenky, mezinárodní jízdenky či sjednáme cestovní pojištění. Naše služby jsou určeny všem věkovým kategoriím, ať už pro jednotlivce, tak pro kolektivy. V naší nabídce najdete široký výběr letních nebo zimních pobytových a poznávacích zájezdů, ale například také velmi populární PLAVBY středomořím či Karibikem, dále úzce spolupracujeme se zahraničními touroperátory a zajišťujeme pobyty či zájezdy za velmi atraktivní ceny s odlety např. z MNICHOVA nebo VÍDNĚ. Jsme ochotni Vám také sestavit zájezd na „míru“. Našich služeb můžete využít i v rámci pobočky CK Blue Style v Jindřichově Hradci.

Naše výhody jsou:

  • komplexní nabídka díky spolupráci s mnoha cestovními kancelářemi
  • uplatnění zaměstnaneckých benefitů
  • ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře
  • odborné poradenství
  • vyhotovení dárkových poukazů
  • individuální přístup – každému klientovi věnujeme svou pozornost a péči. Nabízíme možnost připravit nabídku, dle konkrétních požadavků. Čím více máme informací od klienta, tím lépe nabídku připravíme ke spokojenosti každého z Vás…

proto neváhejte a obraťte se na NÁS


Nabídka zájezdů ZDE


Pobočka cestovní kanceláře Blue Style

Klášterská ulice 144/II, 377 01, Jindřichův Hradec

mobil:   606 368 872

e-mail: [email protected]

e-mail: [email protected]


Mapy:

Pobočka cestovní kanceláře Blue Style