12 C
Jindřichův Hradec
3.05. 2024
Archivní

Charita Jindřichův Hradec hledání sociálního pracovníka

Pojďte pracovat do příjemného kolektivu Charity Jindřichův Hradec! Hledáme mezi sebe kolegu nebo kolegyni, který rád pracuje s dětmi a mládeží a také umí jednat s dospělými osobami v krizi. Hledáme pracovníka na 0,9 úvazku s možností plného úvazku ještě v roce 2024. Vzdělání pro výkon práce sociálního pracovníka je nutné!

Co Vás čeká:

  • sociální práce s dětmi a mladistvými (Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Kompas) a osobami v krizi (Sociální rehabilitace sv. Markéty) především v jejich přirozeném prostředí nebo v ambulanci
  • provázení procesem jednání se zájemcem o službu, uzavření smlouvy o spolupráci a stanovení, realizace a vyhodnocení individuálního plánu klienta
  • vedení kompletní dokumentace, další administrativní a metodické činnosti
  • spolupráce s jinými pomáhajícími organizacemi ve prospěch klientů (MěÚ JH – zejména OSPOD, SVP, PPP, PMS, ÚP školská zařízení…)

Nabízíme:

  • zaměstnání na částečný úvazek 0,9 v Jindřichově Hradci (0,5 NZDM Kompas a 0,4 Soc. RHB sv. Markéty), možnost rozšíření na plný úvazek ještě v roce 2024
  • nástupní mzdu 25 200 Kč za 0,9 úvazek, po zkušební době možnost navýšení
  • nestereotypní, smysluplnou, kreativní práci v příjemném mladém kolektivu
  • profesní růst a další odborné vzdělávání v soc. oblasti
  • pravidelnou týmovou nebo individuální supervizi, 22,5 dnů dovolené
  • možnost podílet se na rozvoji práce s dětmi a mladistvými a osobami v krizi na Jindřichohradecku

Očekáváme/požadujeme:

  • odbornou způsobilost pro výkon pozice sociálního pracovníka
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • řidičský průkaz typu B – aktivní řidič
  • osobnostní zralost, komunikativnost, systematičnost, spolehlivost, schopnost empatie, kreativity a asertivity, schopnost týmové i samostatné práce, ochotu dále se vzdělávat
  • uživatelská znalost práce na PC, zvl. Office 365, popř. systému e-quip
  • odborné znalosti, zj. v oblasti rodinného práva a sociálně-právní ochrany dětí a znalosti v oblasti systému sociálního zabezpečení.
  • ztotožnění se s hodnotami Charity
  • zkušenosti práce s cílovou skupinou výhodou

Své strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 15. 3. 2024 na adresu [email protected].

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nástup možný od 1.4. 2024.