23.06. 2024
Oděvy - Obuv - Textil

Gemini Plus | Péče o obuv Collonil a punčochové zboží

  • Gemini Plus v.o.s.
  • Odběrové místo e-shopu a prodejna: Jarošovská 1162, Jindřichův Hradec
  • tel.: +420 602 625 621
  • e-shop: www.collonil.cz
  • FACEBOOK

www.collonil.cz

Péče o Vaše boty, oblečení a doplňky s jindřichohradeckou firmou Gemini Plus

Pokud hledáte vysoce účinnou a kvalitní péči pro vaše boty, oblečení, tašky a jiné módní doplňky, pak jste na správném místě. Firma Gemini Plus z Jindřichova Hradce je jediným českým dovozcem a distributorem čistících, ošetřujících a impregnačních prostředků na kožené, syntetické i textilní výrobky značky Collonil od předního světového výrobce. Na trhu působí už 30 let.

Široký výběr produktů pro každý typ materiálu

Nabízíme široký sortiment produktů na ošetření bot, oblečení, tašek a módních doplňků z nejrůznějších materiálů. Bez ohledu na to, zda máte hladkou kůži, broušenou kůži, maštěnou a voskovanou kůži, jemnou a choulostivou kůži, lakovanou kůži, umělou kůži, textil nebo High-tex materiály s klimamembránou, máme pro Vás vhodný produkt.

Široký výběr doplňků a příslušenství

Kromě péče o boty a oblečení nabízíme také široký výběr doplňků, jako jsou vložky do bot, napínáky do bot, lžíce na boty, tkaničky do bot, kartáče, čistící kostky a gumy, houbičky a hadříky.

Široký výběr punčochového zboží pro dokonalý vzhled

Naše nabídka punčochového zboží zahrnuje punčochy, punčochové kalhoty, legíny, punčochové ponožky, punčochové podkolenky a zkoušecí ťapky. Nezáleží na tom, zda hledáte elegantní punčochy na večerní událost, pohodlné punčochové kalhoty na každodenní nošení nebo praktické legíny pro sportovní aktivity, u nás najdete to, co hledáte. Díky naší široké nabídce si můžete vybrat punčochové zboží přesně podle svých potřeb a preferencí.

Péče o kámen

Náš sortiment také zahrnuje produkty pro péči o kamenné povrchy z přírodního i umělého kamene. Náš sortiment zahrnuje prostředky na čištění kamene a impregnaci kamene. S Collonil Stone je kamenný povrch v exteriéru či interiéru trvale, ale přitom ekologicky a šetrně čištěn, ošetřován a konzervován.

Odborná pomoc a poradenství

Pokud si nejste jisti, jaký produkt je pro Vás ten nejlepší, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího produktu. Stačí nám zavolat nebo poslat e-mail.

Výrobcem produktů zn. Collonil jsme byli uznáni specialisty v oblasti ošetřování a údržby obuvi, oděvů a dalších výrobků z usní a textilu

Můžete se spolehnout na naši odbornost a profesionalitu. Již 30 let se specializujeme na ošetřování a údržbu bot, oděvů, kabelek a dalších výrobků z kůže, syntetických materiálů a textilu.

Odměňte svou obuv a oblečení péčí, kterou si zaslouží!

Dopřejte svým botám péči, kterou si zaslouží, a přesvědčte se o vynikající kvalitě našich produktů. Navštivte náš eshop nebo nás kontaktujte a pořiďte si ty nejlepší ošetřující prostředky na českém trhu.

www.collonil.cz