26.2 C
Jindřichův Hradec
16.07. 2024
Články

DDB a HC Vajgar otevírají profesionální brusírnu a fanshop

V první školní den, pondělí 3. září, pro fanoušky i širokou veřejnost otevře projekt Děti do bruslí Zdeňka Ondřeje ve spolupráci s hokejovým klubem HC Vajgar novou brusírnu Blademaster a fanshop HC Vajgar a DDB.

Brusírna Blademaster i fanshop jsou umístěny ve vchodu B na zimní stadion Jana Marka (vchod ze strany od Jarošovské ulice resp. ubytovny TJ Slovan), odkud budou nově vcházet na stadion na zápasy A-mužstva a juniorky i všichni fanoušci.

HC VajgarHC VajgarBroušení a technologie Blademaster

Technologie broušení na Blademastru vytváří absolutně dokonalý brus, obě hrany žlábku jsou absolutně rovné a přesné. Nůž je zároveň dokonale ostrý a hladký a tím umožňuje bruslaři přesné vedení bruslí po ledě a zaručuje vyšší rychlost bruslení. Blademaster  je nejlepší bruska  na světě, vyvinuta pro dokonalé broušení bruslí. Blademaster používají všechny týmy NHL, většina národních týmů a současně i projekt Děti do bruslí.

Certifikovaný odborník od Blademasteru v brusírně doporučí velikost žlábku a správné nastavení bruslí dle úrovně bruslařských dovedností.

Brusírna DDB bude otevřena:
pondělí – pátek vždy od 13.00 do 17.00 hodin
sobota – v průběhu víkendové školy bruslení od 8.00 hodin do 11.00 hodin
neděle – v době domácích hokejových zápasů A-týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec