26.2 C
Jindřichův Hradec
16.07. 2024
Děti do bruslí

Děti do bruslí

Děti do bruslí z.s.
Na Palici 342, 377 01 Jindřichův Hradecddb_logo_basic
mob.: 777 202 756
email: [email protected]
www.detidobrusli.cz 
facebook

Projekt Děti do bruslí je určen pro děti předškolního věku a žákům 1. stupně základních škol s výukou bruslení formou kurzu pod odborným metodickým a trenérským vedením bývalého extraligového hráče Zdeňka Ondřeje a dalších kvalifikovaných trenérů s trenérskou licencí.

Projekt je zaměřen na výuku bruslení v rámci Jihočeského kraje a Kraje Vysočina. Za rok 2016 se v projektu naučilo bruslit téměř 1.400 dětí z Jihočeského kraje a Kraje Vysočina na 3 zimních stadionech – Soběslav, Telč a Jindřichův Hradec. Do projektu se zapojily mateřské a základní školy z cca 30 měst a obcí.  Spolek Děti do bruslí získal v říjnu 2016 záštitu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Od ledna 2017 bude otevřen druhý kurz bruslení v Soběslavi, Telči, J. Hradci a nově v Moravských Budějovicích, kde se kurzu bruslení zúčastní děti z MŠ a ZŠ z Jemnice, Jaroměřic nad Rokytnou a Moravských Budějovic. Předpokládaný počet dětí v kurzu bude cca 1.000.

V rámci projektu je  každou sobotu pořádána od 9.00 na zimním stadionu v Jindřichově Hradci a každou neděli od 8.30 na zimním stadionu v Soběslavi škola bruslení pro děti od 4 do 12 let.

Hradecžije.cz je hrdým mediálním partnerem projektu Děti do bruslíVeškeré novinky o projektu, jeho aktivitách i informace o partnerech sledujte na www.hradeczije.cz a na www.detidobrusli.cz