20.04. 2024
Služby a řemesla

Dietologické centrum – Mgr. Radek Němec

Dietologické centrum - Mgr. Radek Němec

Dietologické centrum a Dietologická poradna

Dietologické centrum Mgr. Radka Němce se zabývá poradenstvím ve výživě, fitness a v oblasti životosprávy, sportu a tělovýchovy.  Vytváříme INDIVIDUÁLNÍ, DIETNÍ (DIETOLOGICKÉ), POSILOVACÍ A KONDIČNÍ PROGRAMY PŘESNĚ NA MÍRU A PŘÁNÍ KLIENTA. Sestavujeme také individuální sportovní plány dospělým, dětem i seniorům. Pro sportovce, kulturisty a sportovní kluby připravíme přesné jídelníčky a cvičební plány.
To vše po celé ČR i v zahraničí.

Dietologické centrum - Mgr. Radek Němec


Stále nemůžete zhubnout a nevidíte žádné výsledky?

Pomůže Vám výživový poradce a dietolog. Podívejte se na naše VÝSLEDKY, začněte s námi a nastartujte svůj metabolismus. Mějte svou postavu a zdraví pod kontrolou. Rychle zhubnout se dá i zdravě.

Pokud Váš dietní plán nefunguje podle Vašich představ, i když cvičíte, máte problémy s JO-JO efektem a marně se pokoušíte zhubnout, máte zpomalený metabolismus. Využijte služeb dietologa a osobního trenéra a již za krátkou dobu zjistíte, že jste udělali správně.

P1020524Dietologické centrum Mgr. Radka Němce Vám sestaví jídelníček, cvičební plán, dietní plán, redukční program, rychlé a zdravé hubnutí pouze na míru, na základě individuálních znaků klienta. Dietologickou poradnu provozujeme už přes 20 let s aktualizací nejnovějších poznatků. Dietní programy, redukční programy, posilovací a kondiční programy sestavujeme na základě vědeckých výzkumů, klinických studií a především na základě 50ti letého, stále aktualizovaného výzkumu. Program na hubnutí pro zlepšení fyzické kondice sestavujeme pro celou ČR a všechny věkové skupiny. Tyto individuální programy na míru mají účinnost 15-20 let, lze je dle potřeby opakovaně použít, tím restartovat metabolismus a udržet si kilogramy pod kontrolou po mnoho let.

Dietologická poradna Mgr. Radka Němce nabízí tato měření: výkon a stav srdce i cév, stres a odolnost organismu, podkožní i útrobní tuk, vyváženost a výkonnost svalů, mineralizaci kostí, vodu a tekutiny, záněty, otoky, edémy, vývoj a růst aj.


Ojedinělá a účinná metoda hubnutí, nikoli zázračná dieta, pilulky a preparáty

Dietologické centrum - Mgr. Radek NěmecNaše dietologické centrum  Vám nabízí stále se vyvíjející se, ojedinělou v ČR a dlohodobě účinnou metodu, pocházející z výzkumů, klinických studií, sportovních a lékařských laboratoří, kterou využívá dietolog a osobní trenér Mgr. Radek Němec k sestavení individuálních, dietních, posilovacích a kondičních programů přesně na míru klienta. Odborný dietolog a výživový poradce Mgr. Radek Němec vytváří dietní plán a cvičební plán výkonnostním a vrcholovým sportovcům, kulturistům, sportovním klubům, osobnostem televizních médií, modelingu a občanům z celé ČR již mnoho let.

Není to žádná nevyvážená dieta a nesmyslné hubnutí hladověním, ale SERIÓZNÍ POROVNÁNÍ INDIVIDUÁLNÍCH ZNAKŮ KLIENTA S NAŠÍ DATABÁZÍ, obsahující výsledky vědeckých výzkumů, klinických studií a 50ti letého, stále aktualizovaného výzkumu, správného životního stylu a etiky. Výsledným produktem je individuální dietní, posilovací a kondiční program přesně na míru a přání klienta. Viz NABÍDKA.


Dietologická poradna Radka Němce – OnaDnes.cz


Děti a junioři

Obzvlášť pro děti jsou důležité stravovací návyky. Pro zdravý růst dětí a zamezení obezity či k dosažení lepších sportovních výkonů sestavíme zdravý jídelníček pro děti. U všech typů programů pro růst dětí se zaměřujeme na určité parametry.

Pokračovat

Dospělí

Každý člověk chce vypadat dobře i se tak cítit. Využitím dietologa můžete konečně dosáhnout svých vytyčených cílů, na které sami nestačíte. Dietolog Vám sestaví výživový plán na míru a dle Vašich možností také váš tréninkový plán.

Pokračovat

Senioři

Také v seniorském věku je důležité udržení kondice a vitality. Se všemi problémy stáří Vám pomůže zkušený dietolog. Dietolog Vám sestaví takový výživový plán, aby plně vyhovoval všem Vašim potřebám, a  vypracuje i cvičební plán.

Pokračovat

Pomáháme:

  • Dietologické centrum - Mgr. Radek Němeclidem s běžným každodenním vytížením
  • ženám i mužům
  • sportovním týmům i jednotlivcům
  • lidem z oblasti fitness, modelingu a MISS
  • manažerům a výkonným ředitelům
  • kulturistům, silovým trojbojařům, atletům
  • ženám s problémy hormonální antikoncepce
  • ženám po porodu a šestinedělí
  • ženám v klimaktériu a po něm
  • dětem i seniorům

Více o naší nabídce ZDE

Nabízíme Vám tato měření: výkon a stav srdce, poddajnost, elasticitu a celkový stav cév, autonomní nervový systém, stav fyzického stresu (svalové připravenosti), stav psychického stresu a odolnost organismu na něj, množství podkožního i útrobního tuku, poměr svalů a tuků, BMI, poměr pasu a boků, vyváženost a výkonnost svalů, mineralizaci kostí, buněčná výživa a buněčné zásobení, množství intracelulární a extracelulární vody a tekutin, záněty, otoky a edémy, vývoj a růst dětí a mládeže atd. více v níže uvedených kategoriích.


Mapa: