14.5 C
Jindřichův Hradec
15.06. 2024
Školy

Fakulta managementu v Jindřichově Hradci

Fakulta managementu v Jindřichově Hradci  je jedinou mimopražskou fakultou Vysoké školy ekonomické v Praze. Nabízí modulárně koncipované vzdělání ve všech stupních vysokoškolského studia v oboru Ekonomika a management.

Fakulta managementu v Jindřichově Hradci

Zázemí největší a nejstarší české ekonomicko-manažerské vysoké školy

Fakulta managementu v Jindřichově HradciVysoká škola ekonomická v Praze je vysoce hodnocena jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Je nositelem certifikátů ECTS label a DS label. Oba certifikáty potvrzují, že VŠE je důvěryhodným partnerem pro zahraniční vysokoškolské instituce. VŠE je zařazena do hodnocení Financial Times a v rámci projektu Eduniversal Ranking  je dlouhodobě hodnocena jako jedna z nejlepších business schools ve střední a východní Evropě.

Kvalitní vzdělání ve všech třech stupních vysokoškolského studia

Fakulta managementu VŠE již více než 20 let poskytuje vzdělání v bakalářském, navazujícím magisterském i doktorském stupni studia v prezenční i kombinované formě. V rámci navazujícího magisterského studijního programu si studenti volí jednu ze čtyř vedlejších specializací: management podnikatelské sféry, management veřejné sféry a regionálního rozvoje, management informací a management zdravotnických služeb.

Studium v domácí a přátelské atmosféře Jindřichova Hradce

Jindřichův Hradec je klidné jihočeské město s jedním z největších zámeckých komplexů v Česku, které žije bohatým kulturním životem a nabízí i řadu možností pro studentské vyžití. Společenské a sportovní aktivity lze provozovat nejen v rámci Univerzitního sportovního klubu, ale například i ve studentském divadelním spolku FaMa. Studenti Fakulty managementu oceňují především „rodinný“ charakter školy a vstřícnost pedagogů i všech zaměstnanců. O čerstvé studenty se starají patroni, tedy jejich starší kolegové, kteří jim radí s organizací studia, orientací ve městě a s dalšími záležitostmi.

Vysoká míra uplatnění absolventů v praxi

Fakulta managementu dlouhodobě vykazuje velmi nízkou míru nezaměstnanosti svých absolventů. V lednu 2013 se například v průzkumu nezaměstnanosti absolventů Hospodářských novin umístila na prvním místě mezi všemi ekonomickými fakultami v Česku z hlediska nezaměstnanosti absolventů. Práci si nenašlo pouhých 0,5 % absolventů). V aktuálním žebříčku časopisu Týden se Fakulta managementu umístila na třetím místě mezi všemi mimopražskými ekonomickými fakultami v České republice. Fakulta se snaží zapojovat své studenty do praxe již během studia; čerpá přitom ze široké sítě partnerských organizací a firem. Každoročně je také pořádán Veletrh pracovních příležitostí.

Široké možnosti studia v zahraničí

Vysoká škola ekonomická se úspěšně zapojuje do mezinárodní spolupráce. Škola tak navázala partnerství s více než 200 partnerskými univerzitami z celého světa a do zahraničí je vysíláno takřka tisíc studentů ročně. VŠE je rovněž členem řady mezinárodních organizací a sítí vysokých škol, např. mezinárodní strategické aliance CEMS (Global Alliance in Management Education) a PIM (Partnership in International Management).

Fakulta managementu navíc své vyjíždějící studenty podporuje formou mimořádných stipendií; tato forma blokové podpory je z hlediska VŠE i jiných škol naprosto výjimečná.

Kompletně zrekonstruovaná a moderní budova fakulty

Fakulta managementu během posledních deseti let prošla třemi intenzivními fázemi své rekonstrukce. Kromě zcela nového Knihovnického a informačního centra bylo vybudováno zázemí centrální dvorany fakulty s odpočinkovými prostorami včetně bufetu a také nové prostory pro podporu vědecké činnosti.

Fakulta managementu v Jindřichově Hradci

Fakulta managementu v Jindřichově Hradci
Vysoká škola ekonomická v Praze
Jarošovská 1117/II
Jindřichův Hradec
377 01
Email: [email protected]
Spojovatelka: 384 417 200
Fax: 384 417 277
: 613 84 399
DIČ: CZ61384399

Mapa:

Facebook: