14.5 C
Jindřichův Hradec
15.06. 2024
Obchody

Fruko-Schulz | akční nabídka Červen 2024


  • Jiráskovo předměstí 629/III, 377 01 Jindřichův Hradec
  • tel.: 384 321 081 , 384 321 082, 384 321 083
  • e-mail: [email protected]
  • web: fruko.cz

Firma Fruko – Schulz Jindřichův Hradec patří v současné době mezi pět největších výrobců lihovin a sirupů v České republice. Tato společnost navázala na tradici původního výrobce – firmy Moritz Schulz – výroba ovocných vín.

Fruko-Schulz s.r.o.Společnost navázala na tradici původního výrobce – firmy Moritz Schulz – výroba ovocných vín. Tato firma byla prvním výrobcem ovocných a dezertních vín v Rakousko-Uhersku. S narůstající výrobou vybudoval pan Schulz pro lisovnu ovoce rozsáhlé sklepy se skladovací kapacitou pro ovoce. Popularita a prodejnost jeho vín mu umožnily koupit i pivovar v Kardašově Řečici, kam později přemístil lisovnu barevného ovoce.

Jindřichohradecký závod se dostal do podvědomí obyvatelstva zejména výrobou jindřichohradeckého rumu, který si získal značnou oblibu díky své výtečné kvalitě a chuti. Je znám jako „rum s plachetnicí“, a proto si společnost chrání podobu této plachetnice ochrannou známkou. Závod na výrobu lihovin, ovocných vín a sirupů se však začal postupně osamostatňovat, až se od společnosti Jihočeská Fruta odtrhl úplně. Zřídil si znovu svůj lihovar a lisovnu v Kardašově Řečici a začal se plně rozvíjet.

V roce 2008 koupila petrohradská likérka Ladoga minoritní podíl akcií vlastníka – společnosti Furato. Tímto vstupem se pro Fruko-Schulz otevřely brány Ruské federace, došlo k zavedení nových technologií, začaly se vyrábět nové brandové likéry určené převážně pro ruský trh a pro export obecně.

Více o historii…


 

Z našich výrobků:

Tuzemák tradiční:tuzemak-tradicni-skupinka_120
TUZEMÁK, dříve Jindřichohradecký“ rum s plachetnicí“, je bezpochyby nejznámějším českým rumem. Je vyráběn podle tradiční receptury, se stabilní kvalitou a již léta se těší široké oblibě na domácím trhu.

 

Vodka Carskaja zlatá

Fruko-Schulz s.r.o.Carská Zlatá vodka „CARSKAja zolotaja“ je označení skvělé vodky z kolekce společnosti LADOGA Holding. Byla vyrobena na počest třísetletého jubilea St. Petěrburgu a společně s vodkou Carskaja PREMIUM a super prémiovou vodkou Carskoe Selo tvoří exkluzivní kolekci prémiových vodek „Carská vodka“, určenou pro náročné spotřebitele. Unikátní chuťové vlastnosti vodek z této kolekce byly dlouhá léta oceňovány elitou ruského národa – reprezentanty dynastie Romanovců a jejich hosty z řad ruské šlechty. Carská Zlatá vodka byla v době svého vzniku určena výlučně pro bujaré carské slavnosti, proto byla její receptura vyvinuta s důrazem na nejvyšší možnou kvalitu, jemnost a lahodnou chuť. Při její výrobě je používána speciálně upravená voda z Ladožského jezera a nejkvalitnější přírodní ingredience. Lipový med a lipové květy přidávají této vodce jemnou a lahodnou chuť a vůni. Navíc, filtrace skrze zlaté filtry významně vylepšuje kvalitu i chuť Carské Zlaté vodky. Také tvar láhve dokonale dokresluje charakter tohoto výjimečného nápoje. Láhev je vyrobena z výběrového matného skla, které je zdobeno zlatem. Motivy dobových rytin z období vlády cara Petra Velikého jsou doplněny vyobrazením panoramatu severní části hlavního města St. Petěrburgu.

 

Vodka ALEXANDER PUSHKIN:vodka-pushkin-sk-nahled_120
Jemná klasická ruská vodka vyráběná podle původní receptury rodiny Puškinů ve spolupráci s přímým potomkem ruského spisovatele a básníka Alexandra Sergejeviče Puškina, panem Alexandrem Puškinem. K výrobě se používají pečlivě vybrané partie obilného lihu a speciálně upravená voda. Výroba probíhá na klasickém ruském zařízení pod odborným dozorem ruského technologa. Tato vysoce kvalitní vodka splňuje požadavky i těch nejnáročnějších konzumentů. Svou nadstandardní kvalitou se řadí mezi vodky nejvyšší třídy.

 

ABSINTH 70%:absinth-0-5l-s_120
Nahořklá lihovina s velice zajímavou historií, jejíž název je odvozen od hlavní chuťové složky – pelyňku (Artemisa Absinthium). Vyrábí se macerací směsi bylin. Typická vůně a chuť pelyňku je zvýrazněna přídavkem anýzu a máty. Absinth lze konzumovat přímo, hodí se však i do míchaných nápojů..

 


ABSINTHOVÁ SADA:absinth-sada-drevena-otevrena_120
Exkluzivní balení ABSINTHU 70%. Obsahuje originální skleničku, lžičku, cukr a sadu zápalek.

Coffee liqueur:likeryla_120
Na světě existuje mnoho kávových likérů, které jsou velmi populární díky své příjemné chuti a povzbuzujícím účinkům na lidský organismus. Fruko-Schulz Coffee liqueur je vyroben za použití aromatických látek s příchutí kávy a smetany, madagaskarská vanilka dodává likéru jemnou vůni a chuť. Servírován může být čistý nebo na drceném ledu, s mlékem, nebo použít jako základ pro populární klubové koktejly B52, Black Russian, White Russian a mnoho dalších.


Zvětšit mapu


Zvětšit mapu