18.6 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Články

GBA Lions přešli přes Pardubice do semifinále nadstavby

Ve třetím rozhodujícím utkání čtvrtfinále jsme si se soupeřem z Pardubic poradili a vítězíme 2:1 na zápasy.

„Za vítězství jsme samozřejmě rádi. Dle rozdílu ve skóre to vypadá, že to bylo hrozně jednoduché, ale předvádět takovou hru, co jsme chtěli, se nám začalo dařit až v druhém poločase.

Hráči se uvolnili a dostali se do svého rytmu. Myslím, že i diváky to muselo bavit a jsme hrozně vděční za jejich podporu.“ říká trenér A týmu Andrej Červenka.

K výsledným 102 bodům přispělo všech 10 hráčů nominovaných k zápasu.

„Co se týče celé té play-off série.. Potvrdili jsme roli favorita, postoupili jsme, ale nebylo to vůbec jednoduché. Pardubičtí nás potrápili a ukázali, že když jednom na chvilku v hlavách polevíme, něco podceníme nebo nebudeme v play-off módu při souboji o každý míč, tak se to ve výsledku na tom skóre projeví.

Jdeme dál, před námi jsou Svitavy, na které se musíme dobře připravit.“

Semifinálovou sérii začínáme 5.4. na domácí palubovce.

„Chci všem popřát hezké velikonoční svátky, ať si každý dopřeje trochu oddychu a užije si čas se svou rodinou.“

Sestřih toho nejlepšího ve videu na YouTube


V SEMIFINÁLE PROTI SVITAVÁM!

 

V další fázi play-off nás čekají Tuři Svitavy. Semifinále začínáme domácím zápasem v pátek 5.4. Trenér A týmu přidává pár slov před startem série.

„Před námi jsou Svitavy, se kterými jsme v sezóně odehráli dvě taková specifická utkání.

Začnu tím posledním, venku, kdy oba týmy byly v okleštěných sestavách, dařilo se nám tam střelecky víc a přivezli jsme ze Svitav vítězství.

Domácí utkání byl opravdu obrovský boj, dalo by se říci bez obran a na konci vyhrál možná trošku šťastnější a možná trochu lepší útok v našem podání.

Každopádně, z těch utkání si můžeme mnoho vzít a i ta čtvrtfinálová série nám ukázala, jakou cestou se musíme vybrat v semifinále a co musíme dělat, abychom byli úspěšní.“

1. zápas

Pátek 5.4. od 19:00 – Sportovní hala Jindřichův Hradec

2. zápas

Neděle 7.4. od 18:00 – SH Na Střelnici, Svitavy

Případný 3. zápas

Středa 10.4. – Sportovní hala Jindřichův Hradec

„Určitě bych chtěl pozvat diváky a požádat, ať nás v co největším počtu dorazí podpořit. Dodává nám to obrovskou energii a tým z toho v domácích podmínkách určitě těží. Budeme každého jednoho fanouška potřebovat.“