HC Vajgar do 2.ligy nepostoupil, fanoušci ale i tak slavili

Sobotní poslední zápas hokejové sezóny v Jindřichově Hradci přinesl sice radost hostům z Českého Těšína, ale i téměř 1500 domácích fanoušků se nakonec bavilo oslavou úžasné sezóny Vajgaru.

V odvetném zápase kvalifikace o postup do 2. ligy HC Vajgar na Zimním stadionu Jana Marka přivítal herně jednoho z nejméně výrazných soupeřů, kteří se letos v Jindřichově Hradci představili. I přes téměř neustálý tlak od první do poslední minuty utkání, byl nakonec šťastnější soupeř a na druhou stranu je zapotřebí sportovně uznat, že se činil především hostující brankář. I když borci od Vajgar své šance nevyužili, smutní nejsou, jsou oprávněně mistry Krajské ligy!!!

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz):

HC Vajgar J. Hradec – HC Wolves Český Těšín 3:4 (0:1, 2:3, 1:0)
Góly a nahrávky:
 38. D. Košťál (Popelka, Ondřej), 40. Lazorišák (Ondřej, Jon), 57. J. Mazanec (Lazorišák, Ištvánik) – 10. Voznica TS, 23. Široký (Altera), 27. Altera (Ščurek), 40. Voznica (Piecha, Vydra).
Rozhodčí: Čuňočka – Komínek, Vašíček.
Vyloučení: 8:10, navíc Patrman (Č. Těšín) 10 minut, Janeček (Vajgar), Malyjurek (Č. Těšín) oba 5 minut + do konce.