HC Vajgar doma opět vítězný!

Dobrá zpráva, hráči HC Vajgar Jindřichův Hradec dokázali uspět i ve třetím domácím utkání v řadě, když tentokrát v sobotu 21. prosince porazili Lokomotivu Veselí nad Lužnicí poměrem 6:4.

Domácíi předvedli asi nejpovedenější výkon prozatímního průběhu základní části plný nasazení, osobních soubojů a výborných individuálních výkonů. Vše začínalo od Jaroslava Jágra, který opět nezklamal a podal svůj standardně jistý a nadprůměrný výkon okořeněný mnoha skvělými zákroky.

K vidění to ale bylo více – příkladnou morálku při dotahování výsledku, když HC Vajgar v zápase dvakrát prohrával o jednu branku, vyloučení Davida Košťála na 5 minut a do konce utkání, dva desetiminutové tresty (jeden na každé straně), čtyři body excelentního Petera Puchera (1+3), gólovou ránu Šebesty od modré čáry, návrat Ondřeje Jasanského do sestavy, bitku i gól do prázdné brány, kterým Zdeněk Ondřej zpečetil výhru Vajgaru.

Ilustrační foto: David Regásek

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz):

HC Vajgar J. Hradec – TJ Loko Veselí nad Lužnicí 6:4 (1:1, 2:1, 3:2)
Góly a nahrávky:
20. Ondřej (P. Pucher st.), 29. D. Šebesta (Popelka, P. Pucher st.), 31. P. Pucher st., 48. J. Heřmánek (P. Pucher st., Popelka), 53. Štrajt (Jon), 60. Ondřej – 8. Mikeska (Koláček, D. Kratochvíl), 26. J. Benda (Klimeš), 50. Syrovátka (Mikeska, M. Kadlec), 54. Fr. Bárta (Syrovátka, Koláček).
Rozhodčí: Kraval – Kubíček, Maxa.
Vyloučení: 6:13, navíc D. Košťál (Vajgar) 5 minut + do konce, Popelka (Vajgar), Nehoda (Veselí) oba 10 minut.
Využití: 3:3.
HC Vajgar: Jágr – Popelka, D. Šebesta, Jon, Dúška, Ištvánik, Budín, Janeček – V. Tržil, Ondřej, J. Heřmánek, D. Košťál (4. H. Havelka), P. Pucher st., Štrajt, Jasanský, Lander, Gurka. Trenéři David Mihulka st. a Zdeněk Ledvinka.
Loko Veselí: D. Novák – M. Kadlec, Koláček, Nehoda, J. Benda, L. Míchal, Krampl – D. Kratochvíl, Mikeska, Fencl (21. Houdek), Klimeš, R. Benda, Dušák, Fr. Bárta, Syrovátka, J. Míchal. Trenér Josef Vachulka.