15.3 C
29.03. 2024

HC Vajgar podlehl na domácím ledě Strakonicím

V neděli 11. listopadu, na svátek svatého Martina, odehráli hráči A-mužstva HC Vajgar další domácí zápas Krajské ligy ledního hokeje.

Zápas se dá shrnout do několika vět, více není asi zapotřebí:

Rozsáhlé absence oslabily tým v zápase proti silnému soupeři (chyběli Lazorišák, Mazanec, Košťál, Kalvas, Koláček a další, dlouhodobě zranění hráči).

Dva góly ve vlastní přesilové hře (v první a druhé části hry). Těžko uvěřitelné, ale opravdu se stalo.

Zbytečná vyloučení do konce zápasu (během 2. třetiny, 1:30 min. po sobě, Jon, Chmel). Od času 24.50 Vajgar dohrává se třinácti hráči, z toho se dvěma (statečnými a agilními) juniory (Mihulka ml, V. Tržil) a trenérem Procházkou v útoku.

Hattrick Zdeňka Ondřeje (2 góly v 1. a jeden ve 2. třetině) a čtyři body (1+3) Petera Puchera st.

Nervózní prostřední část hry se spoustou vyloučení a jednou potyčkou.

Rozhodující gól po chybě obrany 84 vteřin před koncem zápasu a pojistka do prázdné brány při power play.

I přes 6 gólů velmi dobře chytající Jaroslav Jágr.

Díky všem, kteří hráli a především těm, kteří zápas dohrávali!

Konec zápasu 5:7, třetí prohra v řadě. Příště do Pelhřimova, za dva týdny doma proti Humpolci.

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz):

HC Vajgar J. Hradec – HC Strakonice 5:7 (2:2, 3:3, 0:2)
Góly a nahrávky:
6. Ondřej (Pucher st.), 16. Ondřej (Chmel), 23. Pucher st. (V. Tržil, Chmel), 31. Popelka (T. Tržil, Pucher st.), 32. Ondřej (Pucher st.) – 16. P. Šebesta (Jan Hřebíček), 19. L. Bednařík (Ruda), 22. M. Všetečka (Dlouhý, Samohejl), 22. P. Šebesta (Kopenec), 39. Dlouhý (M. Všetečka), 59. P. Řehoř (Jar. Hřebíček, Myslivec), 60. M. Všetečka.
Rozhodčí: Šperl – Mil. Jindra, J. Beránek.
Vyloučení: 10:7, navíc Jon (Vajgar) 5 minut + do konce, Chmel (Vajgar) do konce, Jan Hřebíček (Strakonice) 10 minut.