8.6 C
Jindřichův Hradec
17.04. 2024
Články

HC Vajgar uspěl v prvním zápase play-off proti Krumlovu

Po základní části Krajské ligy ledního hokeje, ve které HC Vajgar obsadil poslední místo zaručující účast v části vyřazovací, začalo první březnový den play-off na ledě nejlepšího týmu soutěže, HC Slavoj Český Krumlov.

Zápas začal na krumlovském ledě od 19 hod. a oproti tabulkovým předpokladům se Vajgar ujal aktivity a diktoval tempo hry. První třetinu dokonce vyhrál v poměru 0:1 po gólu Tomáše Kalvase. Ve druhé třetině se prosadil opět Tomáš Kalvas, ale domácí srovnali hru i skóre. Do kabin se odcházelo za stavu 2:2. To bylo ale vše, co domácí gólově předvedli. Prosadili se už jen borci hájící barvy Jindřichova Hradce, když nejdříve ve vlastním oslabení poslal Vajgar do vedení David Košťál a poté těsně před koncem do prázdné brány výhru pečetil Michal Gurka! Zasloužená výhra HC Vajgar v poměru 2:4!

Gratulujeme a těšíme se na neděli! ZDE pozvánka!

Statistiky zápasu (zdroj jchokej.cz):

HC Slavoj Č. Krumlov – HC Vajgar J. Hradec 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
Góly a nahrávky: 
29. Fučík (D. Svoboda), 39. Kadlec (Andrýsek, Břečka) – 8. Kalvas, 36. Kalvas (T. Tržil), 51. D. Košťál, 60. Gurka (Lazorišák).
Rozhodčí: Macák, Trnka – Jan Kubeš, Zelenka.
Vyloučení: 5:4, navíc Gallistl, F. Čížek, Svěchota (Č. Krumlov) všichni 10 minut.
Využití: 0:1.
V oslabení: 0:1.
Diváků: 280.
Č. Krumlov: Spáčil – D. Svoboda, F. Čížek, Andrýsek, Břečka, Kutiš (21. Gallistl), Řepa – M. Lukeš, K. Šťastný, Klíma, Kadlec, J. Krcho, Vondřich, Michalec (21. Svěchota), Hakl, Fučík. Trenéři Kamil Šťastný a Vilém Migl ml.
HC Vajgar: Jágr – Popelka, Ištvánik, Jon, T. Tržil, R. Procházka – M. Stach, Lazorišák, J. Heřmánek, Kubín, D. Košťál, Gurka, Janeček, Kalvas, Havelka, Mat. Jindra. Trenéři Zdeněk Ondřej a Robert Procházka.
Hrálo se 1. března 2019.
Stav série: 0:1.