22.8 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Články

HC Vajgar veze z Pelhřimova dva body

V neděli 18. listopadu se A-tým HC Vajgar představil na ledě Pelhřimova. V zápase se do sestavy Vajgaru vrátili po disciplinárním trestu David Košťál a po zranění i Tomáš Kalvas a Ota Lazorišák. Vajgar ale opět postrádal další opory (Chmel, Jon, Koláček, Ondřej, Kubín, Popelka), a tak museli nastoupit i junioři David Mihulka ml., Vojta Tržil, ostřílený Hynek Havelka a především Matěj Pachman v brance.

V Pelhřimově se hrálo vyrovnané utkání s minimem vyloučení a před skromnou návštěvou. Bojovným výkonem HC Vajgar dotáhl utkání do prodloužení, když předtím po krátké ztrátě koncentrace dovolil soupeři dohnat v závěru dvougólový náskok. V nastavení se však po kombinaci s Otou Lazorišákem trefil Peter Pucher a zajistil tak nerovnou dělbu bodů ve prospěch jindřichohradeckého mužstva.

Ilustrační foto Stanislav Hladík

V neděli 25. listopadu přivítá HC Vajgar od 18:00 HC Tábor B.

Statistiky (zdroj jchokej.cz):

HC Lední Medvědi Pelhřimov B – HC Vajgar J. Hradec 4:5 v prodl. (2:1, 0:1, 2:2 – 0:1)
Góly a nahrávky: 
7. Šulák (Kaminski), 9. M. Buchta (Šulák), 52. Šulák (Kaminski), 57. J. Vrátný (Siřiště, Šulák) – 14. Ištvánik (Kalvas), 37. Havelka (Košťál), 44. Lazorišák (Pucher ml., T. Tržil), 45. R. Procházka (Havelka), 62. Pucher st(Lazorišák). 
Rozhodčí: 
Stach – Zelenka, Jan Kubeš.
Pelhřimov B: M. Urban – Doubek, Bříza, Hráček, J. Vrátný – D. Vrátný, Siřiště, Zadražil, Kaminski, M. Buchta, Šulák. Trenéři Radek Šáda a Bohumil Svoboda.
HC Vajgar: Pachman – Pucher ml., T. Tržil, Popelka, Ištvánik, Janeček, R. Procházka – Mat. Jindra, Pucher st., Lazorišák, Košťál, Kalvas, Gurka, V. Tržil, D. Mihulka ml., Havelka. Trenéři Zdeněk Ledvinka a David Mihulka st.