4.6 C
Jindřichův Hradec
20.04. 2024
Hotely

Hotel Concertino Zlatá Husa

Ubytování v jižních Čechách Vám přináší romantický hotel Concertino. Komplex hotelu spojuje období renesance a moderní styl ubytování. Romantické pokoje či apartmány boudou odpovídat Vašim představám. Hotel Concertino je nejlepší volbou pro rodinnou, relaxační, sportovní či romantickou dovolenou.

Rezervace ZDE

Hotel Concertino Zlatá HusaHotel Concertino nabízí pro své hosty romantické ubytování a také oblíbené relaxační víkendové pobyty. Nabídka víkendových pobytů zahrnuje relaxační víkendový pobyt s dětmi, wellness pobyt s čokoládovými masážemi či romantické ubytování s pobytem pro dva. Na přání Vám zajistíme dárkové poukazy na víkendové pobyty. Součástí hotelového komplexu je romantická restaurace Zlatá Husa.

Hotel Concertino Zlatá HusaRomantický hotel Concertino pořádá i svatební hostiny. V některém z našich salónků či sálů Vám zaručíme soukromí. Samozřejmě jsme schopni zajistit romantické ubytování pro novomanžele i hosty. Svatebčanům doporučujeme nadstandardní apartmán, který na přání vyzdobíme dle Vašich představ. Prohlédněte si nabídku našich menu pro svatební hostiny.

Každý z našich hotelových pokojů je jedinečný, v celém hotelu nejsou dva stejné pokoje půdorysem ani dekorací, což umocňuje celkový dojem na romantický hotel Concertino.

Nabízíme romantické ubytování ve 37 pokojích:

  • Hotel Concertino Zlatá Husadvoulůžkové pokoje
  • jednolůžkové pokoje
  • suite (apartmány)
  • prostorné rodinné pokoje

Romantický hotel Concertino Vám nabízí prostorné apartmány, standardní pokoje i rodinné pokoje se společnou vstupní halou.

Proto neváhejte a prožijte víkendové romantické ubytování či rodinnou dovolenou v jižních Čechách. Město Jindřichův Hradec a romantický hotel Concertino je pravým místem pro Váš odpočinek a relaxaci.

Vybavení pokojů a apartmánů

Restaurace Zlatá Husa

 

Výstava fotografií a Amálky Buřilové

(do června 2022, 1. patro v kulečníkovém sále)