26.2 C
Jindřichův Hradec
16.07. 2024
Služby a řemesla

HTP s.r.o. – High-tech strojírenská výroba

Společnost HTP s.r.o. vznikla 2. února 1996 za účelem vyhledávání vhodných dodavatelů strojírenských dílů a komponent z České a Slovenské republiky pro obchodní partnery především z oblasti zemí Beneluxu, Velké Británie, Francie, Německa a USA. V současné době je podnikatelská činnost soustředěna do oblasti vlastní výroby technologiemi zpracování plechů, svařování, lisování, CNC frézování a velmi přesného soustružení, povrchových úprav, výrobků z gumy a plastů, doplněné výrobou montážních celků. Výrobní středisko CNC obrábění je vybaven moderními dlouhotočnými soustruhy a soustružnickými automaty značek STAR, CITIZEN, TORNOS a INDEX a nabízí kapacitu pro velmi přesné obrábění středních a velkých sérií.

V současné době je podnikatelská činnost soustředěna do oblasti výroby a prodeje svařovaných, lisovaných, velmi přesných obráběných dílů, výrobků z gumy a plastů, doplněné výrobou montážních celků.

Naše služby pokrývají celé spektrum činností od provedení průzkumu trhu dle zadání zákazníka přes poptávkově – nabídkové řešení, výroby vzorků a sériové produkce, až po zajištění dopravy do místa určení.

Společnost je certifikována polde norem EN ISO 9001 : 2015, EN ISO 14001 : 2015, EN ISO 3834-2 : 2005, EN 15085-2 : 2007 úrovně CL 1. V posledních letech zaznemenává firma nárůst zaměstnanosti, v současné době má již přes 125 zaměstnanců. Podporuje společenské, kulturní a sportovní akce. Patří mezi největší a nejdůležitější firmy v regionu.

Společnosti bylo uděleno ocenění Firma roku kraje Vysočina v soutěži „PX Firma roku 2007“ vyhlašované deníkem Hospodářské noviny. Téhož roku se HTP s.r.o. zúčastnilo celorepublikového finále. Dalším významným oceněním společnosti je 3. místo v kraji Vysočina v soutěži Štiky českého byznysu 2006.

Nalezení vhodného technologického řešení je naše motivace.

Kvalitní produkty jsou pro společnost HTP s.r.o. samozřejmostí při respektování rozhodujícího faktoru zakázkové výroby, kterým je cena. Za tímto účelem uplatňujeme v naší společnosti principy štíhlé výroby a neustálého zlepšování všech procesů.
HTP s.r.o. - High-tech strojírenská výroba