Aktuálně

Indická Restaurace

Indická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická RestauraceIndická Restaurace

Indická Restaurace
Panská 95, 377 01 Jindřichův Hradec
775 323 914 a 721 225 615
panska@indickarestaurace.cz

Všechna jídla v naší restauraci připravuje rodilý Ind. Pochází z rodiny, jejíž členové byli po celé generace profesionálními kuchaři. Z rodiny, kde kuchařské umění a tajemství přípravy pokrmů přechází z otce na syna.

Indická Restaurace

Po staletí je Indie známá jako země zlata a aromatického koření. Indická kuchyně pak jako nenapodobitelné dílo filosofie a náboženství.Klima Indie poskytuje podmínky pro růst nesčetných druhů koření. Jejich použití indický národ zhodnotil v tisíciletých zkušenostech a vytvořil tak vyjímečnou a osobitou kuchyni. Žádná jiná kuchyně na světě se nemůže rovnat s jejím půvabem, tajemstvím a rafinovaností. Žádná jiná kuchyně nespojuje tak harmonicky péči o chuť jídla a jeho vliv na člověka. Indové věří, že všechno co jíme, ovlivňuje nejen naše tělo, ale také duši.

Indická kuchyně je kromě výborné chuti také velice zdravá. Většina používaných surovin a koření přispívá k dobrému zdraví. Není překvapivé, že ikdyž Indové pravidelně a často jedí, je obezita v Indii spíše sporadickým jevem.

Kvalitu, kterou nabízíme můžete poznat i Vy v příjemném prostředí naší restaurace za neméně příjemné ceny.


Indická Restaurace Indická Restaurace

Jídelní lístek

Denní menu

Nápojový lístek


Indická Restaurace Indická Restaurace

OTEVÍRACÍ DOBA

Po – Čt: 10:30 – 22:00

Pá – So: 10:30 – 23:00


Pec na indické placky jsme dopravili lodí až z Indie. To proto, aby i vy jste mohli ochutnat jejich tradiční, vynikající chuť.

Mapa:


Zvětšit mapu