15.8 C
Jindřichův Hradec
24.06. 2024
Gastronomie

Indická Restaurace

Indická Restaurace

  • Indická Restaurace
  • Panská 95, 377 01 Jindřichův Hradec
  • 775 323 914 a 721 225 615
  • [email protected]

Všechna jídla v naší restauraci připravuje rodilý Ind. Pochází z rodiny, jejíž členové byli po celé generace profesionálními kuchaři. Z rodiny, kde kuchařské umění a tajemství přípravy pokrmů přechází z otce na syna.

Indická Restaurace

Po staletí je Indie známá jako země zlata a aromatického koření. Indická kuchyně pak jako nenapodobitelné dílo filosofie a náboženství.Klima Indie poskytuje podmínky pro růst nesčetných druhů koření. Jejich použití indický národ zhodnotil v tisíciletých zkušenostech a vytvořil tak vyjímečnou a osobitou kuchyni. Žádná jiná kuchyně na světě se nemůže rovnat s jejím půvabem, tajemstvím a rafinovaností. Žádná jiná kuchyně nespojuje tak harmonicky péči o chuť jídla a jeho vliv na člověka. Indové věří, že všechno co jíme, ovlivňuje nejen naše tělo, ale také duši.

Indická kuchyně je kromě výborné chuti také velice zdravá. Většina používaných surovin a koření přispívá k dobrému zdraví. Není překvapivé, že ikdyž Indové pravidelně a často jedí, je obezita v Indii spíše sporadickým jevem.

Kvalitu, kterou nabízíme můžete poznat i Vy v příjemném prostředí naší restaurace za neméně příjemné ceny.


Nově máme pobočku také v Třeboni na adrese Krčínova 51.


 

Jídelní lístek

Denní menu

Nápojový lístek


 

OTEVÍRACÍ DOBA

Po – Čt: 10:30 – 22:00

Pá – So: 10:30 – 23:00


Pec na indické placky jsme dopravili lodí až z Indie. To proto, aby i vy jste mohli ochutnat jejich tradiční, vynikající chuť.

Mapa:


Zvětšit mapu