11.9 C
Jindřichův Hradec
26.05. 2024
Obchody

JH Solar | Solární termické systémy

  • JH Solar: Solární termické systémy;
  • Plavsko 208; 378 02 Stráž nad Nežárkou;
  • web: www.jhsolar.cz
  • e-mail: [email protected]
  • telefon: 734 251 101 (administrace)

JH Solar

Společnost se zabývá dovozem a montáží solárních termických systémů na ohřev teplé užitkové vody, přitápění a ohřev bazénů. V souvislosti s touto činností máme oprávnění na navrhování, montáž a servis solárních systémů, nejen pro využití v rodinných a bytových domech, ale i pro průmyslové využití – hotely, penziony, výrobní provozy apod.

JH Solar

Spolupracujeme od počátku s firmou Thermo/solar Žiar nad Hronom. Firma Thermo/solar patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce termických slunečních kolektorů s nejdelší ověřenou životností 38 let.

Našim zákazníkům se snažíme vyjít vstříc osobním přístupem a nalezením optimálního řešení. V současné době se společnost zaměřuje na zvýšení technické podpory pro montážní firmy. Jejich proškolení je možné jak v našem školicím středisku, tak přímo u zákazníka při dodání materiálu. Odborný dozor pro začínající montážní partnery přímo na zakázce je samozřejmostí.

V roce 2010 bylo nově otevřeno školicí středisko, kde provádíme školení montážních firem. V tomto unikátním středisku jsou k dispozici tyto funkční školící pomůcky: solární termický systém integrovaný do střešního pláště, ostrovní fotovoltaický systém, tepelné čerpadlo země-voda, stěnové topení a chlazení, vzduchotechnická jednotka, kotel na biomasu, akumulační nádrž atd. Hlavním záměrem společnosti je zaměření se na speciální poptávky nebo zakázky většího charakteru a na základě dlouholetých zkušeností poskytování montážním firmám služby odborného velkoobchodu.

Nově otevřená prodejna BIOMAC

JH Solar: Solární termické systémy