23.8 C
Jindřichův Hradec
20.06. 2024
Články

Klub Béčko v Dačicích hlásí OTEVŘENO!

Celý rok probíhaly stavební, vzduchotechnické, vodácké a další práce, které byly korunovány prací designérů a truhlářů, a tak mohlo vzniknout krásné, atraktivní místo pro setkávání všech  generací návštěvníků. Klub je totiž řešen tak, aby v něm byly dostatečně atraktivní prostory pro mládež, a zároveň se v něm cítila dobře i starší a střední generace. 

Klub Béčko v Dačicích hlásí OTEVŘENO!
Foto: Klub Béčko – Facebook

Po téměř měsíci fungování klubu můžeme konstatovat, že klub si pomalu nachází své štamgasty a je hojně využívaný mládeží, která zde nachází útočiště např. při čekání na autobus – a tak to mělo být. Odpolední klubovna pro mládež byla přáním studentů, a tak klub během všedních dnů i funguje.

Stále ještě se snažíme klub dovybavovat a zvelebovat, v blízké době bude klub řádně ozvučen, do prostorů pro mládež přibude bluetooth reproduktor, nové hry, v budoucnu snad i Smart TV. Postupně dolaďujeme a rozšiřujeme nabídku na baru, který by v blízké době měl nabízet i drobné občerstvení.

Velmi úspěšné, co do návštěvnosti, jsou páteční či sobotní večery s programem – ať už je to divadelní představení XXL modelka DS Tyl Dačice, které každý měsíc reprízujeme, nebo cestopisná přednáška či karaoke večer, klub bývá krásně naplněn. V dalších měsících připravujeme halloweenské promítání v klubu, tematický retrovečer, outdoorový festival, Na Stojáka a v novém roce i hudební program.

Program klubu můžete sledovat na facebooku i na webových stránkách www.besedadacice.cz.

Přejeme si, aby se vám v nových prostorách líbilo, aby si tam každý našel to své místo a klub Béčko se stal místem příjemných setkání.

Romana Bártů – vedoucí odd. kulturních aktivit (Dačický zpravodaj 2018/11)


Otvírací doba úterý až čtvrtek je výsledkem přání studentů při setkávání u „kulatého stolu“, kterým v Dačicích chybělo místo, kam by mohli po škole zajít posedět do pěkného prostředí např. před odjezdem autobusů. Místo, kde by mohli jak relaxovat, tak se např. setkávat při řešení školních projektů.

Klub Béčko by měl splňovat všechny jejich požadavky:

  • atraktivní prostředí
  • připojení k wifi
  • fotbálek
  • v létě přibude i venkovní posezení
  • umístění v centru města

V pátek a v sobotu nabízíme příjemné posezení v krásném prostředí např. u dobrého vínka.

Místo je vhodné pro různé oslavy a setkání.