8.1 C
Jindřichův Hradec
29.05. 2024
Služby a řemesla

KMM OKNO s.r.o. – Plastová okna a dveře


Prodej, servis a montáž plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, eurooken, včetně žaluzií a parapetů. 

Plastová okna

Naše společnost vyrábí plastová okna z velmi kvalitních německých profilových systémů od předních výrobců profilů pro plastová okna a plastové dveře.

Vyberte si ze třech profilových systémů plastových oken

  • 7 komorová plastová okna SOFTLINE 82 MD – vhodná pro zákazníky požadující skvělé vlastnosti profilového systému a hodnot tepelné izolace. Koeficient prostupu tepla okna Uw až 0,75 W/(m2K).
  • 5 komorová plastová okna SOFTLINE 70 AD – okno, který svými vlastnostmi představuje optimální variantu pro plastová okna náročných zákazníků. Koeficient prostupu tepla okna Uw až 1,0 W/(m2K).
  • 6komorová plastová okna PRESTIGE 76 MD – nový profilový systém v naší nabídce se stavební hloubkou 76 mm, s výbornými hodnotami tepelné izolace. Vhodný pro všechny typy staveb i nízkoenergetické domy. Koeficient prostupu tepla okna Uw až 0,84 W/(m2K)
  • 6komorová plastová okna ARTLINE 82 MD – novinka na trhu v ČR. Plastová okna se skrytým okenním křídlem dosahujících skvělých hodnot tepelné izolace. Koeficient prostupu tepla profilovým systémem Uw až 0,73 W/(m2K)

Není okno jako okno – rozdíl je v kvalitě. A to nejen v kvalitě samotného plastového profilu, ale také v jeho zpracování, tj. výrobě samotných plastových oken a v neposlední řadě také montáži plastových oken.

Naše okna splňují přísné izolační požadavky kladené na plastové okno. Každý den musí plast okna odolávat rozmarům počasí, chrání nás před venkovním hlukem a v neposlední řadě šetří topnou energii a tím snižují naše náklady.

Věnujte proto také pozornost i dalším komponentům, které jsou nedílnou součástí plastových oken. Jedná se především o izolační skla, celoobvodové kování a další okenní příslušenství.


Rámeček CHROMATECH Ultra

Rámeček CHROMATECH Ultra, vyniká extrémním snížením prostupu chladu z vnějšího skla na vnitřní a schopností kvalitně utěsnit vnitřní prostor dvoj/trojskla vyplněný vzácným plynem Argonem. To je možné díky kombinaci 2 materiálů, ze kterých je vyroben:

  • Plastová výplň – snižuje možnost přenosu chladu z vnějšího skla na vnitřní a tím zvyšuje jeho povrchovou teplotu. To má za následek ZAMEZENÍ ROSENÍ SKEL při běžných podmínkách. Zlepšuje také izolační vlastnosti celého okna, či dveří.
  • Nerezová kostra – zajišťuje dobrou stabilitu rámečku a dobře odolává změnám teplot v důsledku slunečního záření. Díky technologii ohýbání nerezu, je navíc distanční rámeček po obvodu skla spojen pouze v jednom bodě, což také výrazně snižuje možnost úniku argonové izolační atmosféry ze skla.

Výhody: velmi nízký přenos chladu (psi = 0,041 W/m²K), nízká tepelná roztažnost, 1 bod spojení v 1skle (nízké riziko úniku plynu)


Letní provozní doba:
9:00 – 17:00 (30 min. pauza na oběd)
Po telefonické dohodě kdykoli.

Zímní provozní doba (do 28.2.):
9:00 – 16:00 (30 min. pauza na oběd)
Po telefonické dohodě kdykoli.