13.8 C
Jindřichův Hradec
16.06. 2024
Služby a řemesla

Kores Europe s.r.o

KORES Strmilov hledá kolegu na pozici ASISTENT/ka ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Produkty Kores Vám pomohou realizovat vaše nápady!

V našem jihočeském výrobním závodě ve Strmilově vyrábíme lepící tyčinky Kores, které jsou naší stálicí. Dále také pastelové silné zvýrazňovače, silné permanentní a whiteboard popisovače a mnoho jiného. Rozhodli jsme se také reagovat na současnou situaci výrobou dezinfekce na ruce, jejíž výroba probíhá přímo ve Strmilově. Denně jsme schopni vyrobit 20 000 kusů lahviček dezinfekce.

Vize & Poslání

Kores je rodinným výrobcem a inovátorem kancelářských a školních produktů. Naše společnost je na trhu od roku 1887, od této doby vyrábíme a prodáváme značkové výrobky Kores po celém světě. Společnost byla založena panem Wilhelmem Koreskou, nyní řídí společnost již čtvrtá generace z rodiny Koresků.

Výzkum & vývoj nových a ekologicky šetrných hmot

Předmětem projektu je výzkum a vývoj nových typů hmot pro kancelářské použití: inkoustů, korekčních laků, lepicích hmot, popř. dalších materiálů. V současné době je jedním z největších problémů jejich odolnost a trvanlivost bez použití syntetických látek, které jsou zátěží pro životní prostředí. Proto bude výzkum a vývoj veden jak směrem ke zvýšení kvality a trvanlivosti
laků, inkoustů a lepicích hmot, tak směrem ke snížení jejich vlivu na životní prostředí použitím přírodních, snadno degradovatelných komponent. Pozitivním dopadem projektu bude snížení ekologické zátěže (snížení vlivu syntetických látek na okolní prostředí). Je spolufinancován Evropskou unií.

Kores Europe s.r.o