17.2 C
Jindřichův Hradec
18.06. 2024
Zemědělská a komunální technika

MALCOM CZ

U nás můžete náhradní díly a techniku nakoupit také online v našem specializovaném e-shopu.

eshop.malcomcz.eu

Společnost Malcom cz je složená ze zkušených obchodníků, servisních techniků a administrace, kteří svoji práci dělají s citem pro dobrý obchod, kvalitní servis a komfortní klientské zázemí. Díky více jak dvacetiletému aktivnímu působení v oboru jsme si vybudovali stabilní a respektované postavení v konkurenčním prostředí. Dopomáhá nám k tomu i široké portfolio nabízených produktů, které nám umožňuje přiblížit se technickými parametry i cenovými požadavky našim zákazníkům.

MALCOM CZObchod vnímáme jako pole dialogu mezi zákazníkem a obchodníkem, založené na porozumění zákazníkovým potřebám a požadavkům tak, abychom pro něj byli schopni navrhnout a následně realizovat to nejlepší řešení. „Náš zákazník, náš pán.“ pro nás není jen klišé, ale způsob myšlení. Profesionální a vyrovnaný vztah se zákazníkem, který je maximálně spokojený s našimi službami je kompasem, kterým se řídíme.

Potřebujete náhradní díly, servis stroje, nový kotel Atmos, nebo poradit s výběrem nového stroje?

Pak nás najdete na nové adrese Jiráskovo předměstí 2247/III, Jindřichův Hradec.

MALCOM CZ

Obchodní partneři

Výběr spolupráce se zahraničními značkami se odvíjí na základě dobrých vztahů a kvality vyrobených produktů, které se řadí mezi nejlepší nabízené produkty ve svém oboru. Nemalou roli hraje také šetrnost strojů k přírodě a jejich intuitivní ovladatelnost.

Mezi naše ochodní partnery se řadí značky jako je Doppstadt, FAE, Pezzolato, Prime Tech, Kubota, Agrimaster, Ferrari, FAE, Peruzzo, Orsi, Atmos, Muratori a další. V rámci České a Slovenské republiky rozšiřujeme obchodní síť, abychom byli schopni odpovědět na požadavky všem potencionálním i stálým zákazníkům po celém území Česka i Slovenska.

Zpracování biomasy a komunálního odpadu

Německý výrobce profesionální techniky pro zpracování biomasy a komunálního odpadu Doppstadt, konstruuje drtiče, třídiče a překopávače, které můžete využívat jak samostatně, tak zapojené jako sérii strojů. Tyto oranžovo černé stroje pomáhají městům a obcím zpracovávat odpad a jsou šetrní k přírodě.

více ZDE

Zemědělská technika

Potřebujete profesionální úpravu zahrady či louky? Nahlédněte do kategorie mulčovače, z širokého portfolia produktů a značek si máte možnost vybrat ten pravý. Máte vinici či sad a sháníte malotraktor, který by projel mezi řádky? Máme pro vás řešení – viniční a sadařský speciál.

více ZDE

Komunální technika

Široká nabídka komunální techniky od malotraktorů, přes mulčovače, profesionální žací stroje až po jednoosé nosiče nářadí, od italských výrobců BCS Group (Ferrari, Ma.Tra,) Orsi, Peruzzo a Agrimaster, poskytuje výběr profesionální techniky pro města, obce, technické služby, ale také pro soukromý sektor. Regionálně také nabízíme traktory, malotraktory a sekačky Kubota.

více ZDE

Lesnická technika

Profesionální a kvalitní stroje, které frézují půdu a štěpkují dřevní materiál, to je základ i kvalitní práce, proto nabízíme jedny z nejkvalitnějších výrobců ve svém oboru jako je Doppstadt, FAE, Prime Tech a Pezzolato.

více ZDE

Kotle ATMOS

Kotle Atmos pro pohodlí Vašeho domova

více ZDE

Předváděcí a skladová technika

Nabízíme předváděcí a použitou servisovanou techniku s nižší cenou.

více ZDE

MALCOM CZ