16.1 C
Jindřichův Hradec
23.06. 2024
Ubytování

Matějovec 38

REZERVACE

IDEÁLNÍ MÍSTO PRO VÁŠ ODPOČINEK

Matějovec38 nabízí nadstandardní ubytování ve zrekonstruovaném statku. V rodinném prostředí je k dispozici deset pokojů, gastronomická restaurace a vinný bar. Váš pobyt zpříjemní koupání v soukromém rybníce, zahrada s ohništěm, tenisový kurt a hřiště na pétanque.

Maximální pohodlí v každém okamžiku

Matějovec38 nabízí svým hostům 10 nadstandardně vybavených pokojů. Každý z nich má svůj jedinečný styl. Ve všech se ovšem setkáte s nejvyšší kvalitou vybavení a použitých materiálů – staré cihlové dlažby, dubové podlahy v podkrovích, mozaiky a pryskyřice v koupelnách. Udělali jsme vše pro to, abyste se u nás cítili dobře. Většina pokojů je vybavena postelemi Saffron, což jsou jedny z nejkvalitnějších postelí na trhu. V každém pokoji se nachází vana či sprchový kout a WC.

GASTRONOMICKÁ RESTAURACE VE STODOLE

Šéfkuchař Vojta Blažek nabízí hotelovým hostům i externím návštěvníkům čtyřchodové večerní menu z lokálních a sezónních potravin. Na přání párujeme jednotlivé chody s víny z našeho sklepa. Pro neubytované hosty pouze na rezervaci. Aktuální menu najdete v záložce Restaurace.

REZERVUJTE VÁŠ STŮL NA +420 739 476 739

Více o restauraci ZDE

NAČERPEJTE SÍLY A RELAXUJTE

V našem rodinném prostředí jsme připravili 10 pokojů ve vysokém standardu. Každý pokoj má svůj vlastní styl. Společná je nejvyšší kvalita použitých přírodních materiálů. Ráno vám dodá silu vydatná zdravá snídaně z místních surovin.