26.2 C
Jindřichův Hradec
16.07. 2024
Archivní

MINT MARKET ve Slavonicích

Poprvé se letos MINT Market podívá také na Horní náměstí ve Slavonicích. V sobotu 29. června se tu budete moci těšit na výběr krásných produktů od českých tvůrců a návrhářů.
MINT market je trh s autorskou módou, šperky, designem a delikatesami. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně! 🙂
Vstup je jako vždy zdarma, bez bariér a čtyřnozí miláčci jsou vítáni!
KDY MŮŽETE PŘIJÍT
SO 10.00 – 17.00

 

Designové trhy MINT Market se v červnu poprvé představí ve Slavonicích

MINT Market jsou moderně pojaté trhy se svěží módou, šperky, designem, delikatesami, kosmetikou a dalšími poctivě zpracovanými výrobky, které poskytují prostor menším a začínajícím návrhářům a tvůrcům. V sobotu 29. června se poprvé uskuteční na náměstí Míru ve Slavonicích, kde vznikne jedinečná designová zóna. Představí se tu pečlivě vybrané značky z celé České republiky, které tvoří lokálně, udržitelně a s láskou. Návštěvníci se tak mohou od 10:00 do 17:00 těšit na svěží letní módu, originální doplňky a pohodovou a přátelskou atmosféru. Vstup je jako vždy zdarma, bez bariér a vítáni jsou i čtyřnozí miláčci.

________________________________________________________________________

Za MINT Marketem stojí parta lidí, kteří pořádají úspěšné designové trhy už od roku 2010 a jako jediní vozí moderní a udržitelné zboží v rámci svých akcí po celé České republice. To, co začalo jako nápad pár nadšenců, kteří chtěli vytvořit pro sebe a své kamarády místo, kde budou moct prodávat vlastní značky, je v současné době alternativa nákupním centrům a platforma sdružující více než 1500 kreativců a malých firem pořádající pravidelné akce ve více než dvou desítkách měst. Trhy jsou známé svou přátelskou uvolněnou atmosférou a širokým výběrem fair-trade, eko, bio, zerowaste nebo upcycled výrobků. Designeři zase rádi využijí příležitosti prezentovat svoje výrobky širokému publiku, aniž by tomu museli věnovat všechen svůj čas nebo prostředky. „Podpora malých a lokálních značek je od samého začátku jednou ze základních myšlenek našeho projektu,“ dodává principálka Lenka Šašková. V roce 2023 se konalo 58 prodejních dní v rámci 48 MINT Marketů. Celkem se za 14 let existence uskutečnilo už více než 350 akcí, které navštívilo přes 1 200 000 návštěvníků.

Seznam prodejců, aktuality a bližší informace najdete na webuhttps://www.mintmarket.cz/cs/trh/slavonice-1,ve Facebookové událostihttps://www.facebook.com/events/432830399335191/nebo na Instagramu www.instagram.com/mintmarket.cz.