Aktuálně

NATURHOUSE – Odborníci na zdravé hubnutíHubněte efektivně s NATURHOUSE

Tajemství našeho úspěchu spočívá v dobře definované profesionální metodě, která nás v tomto sektoru činí jedinečnými. Přidaná hodnota tkví v osobním dietetickém poradenství zdarma.

V každém dietetickém centru působí proškolené výživové poradkyně, které stanoví individuální dietní plán na míru. Doporučený jídelníček vychází ze zásad středomořské kuchyně, je tedy lehký, pestrý a je možné jej různě obměňovat.

Aby byl redukční efekt maximální, k pestré dietě doporučujeme lehký pohyb a naše exkluzivní produkty vyrobené na bázi bylin. Více než 4.000.000 osob ve 40 zemích světa tak dosáhly svého cíle snížit a kontrolovat svou váhu.

Naši klienti se netrápí hlady, ani neužívají žádné „zázračné“ pilulky na hubnutí, ale pomáháme jim změnit jejich stravovací návyky. Každému klientovi doporučíme správnou kombinaci potravin na základě individuálních stravovacích potřeb, změně životních návyků, rozvrhu hodin a výdajů energie tak, aby jednotlivé fyziologické, biochemické a metabolické potřeby byly pokryty po celý den.


Domluvte si předem konzultaci s výživovým poradcem Naturhouse v našem centru v Jindřichově Hradci! Péče o zdraví začíná a končí správným stravováním.

Objednejte si přesný termín konzultace s výživovým poradcem Naturhouse buď přímo v našem centru nebo telefonicky na čísle 383 134 128.

Veškeré konzultace jsou zdarma!

BMI kalkulačka


Otevírací doba:

  • Po: 9:00 – 17:00 – otevřeno lichý týden
  • Út: 9:00 – 17:00
  • St: 10:00 – 17:00
  • Čt: 9:00 – 17:00
  • Pá: 9:00 – 16:00 – otevřeno sudý týden
  • So: Zavřeno
  • Ne: Zavřeno

V hodinách od 8-9:00hod. a od 16-18:00hod. bude otevřeno v případě objednaných konzultací.

Připadne-li státní svátek na jakýkoli pracovní den týdne, bude otevřeno v ostatní dny bez ohledu na sudý či lichý týden.

Pozn.: Konzultace lze individuálně domluvit i po skončení otevírací doby.


Příběhy

z NATUR HOUSE:

Příběhy z Natur House: Jana zhubla téměř 30 kg

Jiřina zhubla téměř 18 kg

Monika zhubla téměř 17kg

Je to úplně jiný a příjemný pocit

S NATURHOUSE jsem dosáhla vysněných 60 kil

Zhubnout nebylo vůbec těžké. Kila šla dolů sama bez mučení se hlady

Mám pocit, že jsem omládla

NATUR HOUSE - Nová výchova ve výživě