10.5 C
Jindřichův Hradec
30.05. 2024
Obchody

OPTIK Žabková

OPTIK Žabková
OPTIK ŽabkováOPTIK ŽabkováOPTIK Žabková


Nabízíme vám širokou škálu produktů a služeb. Díky zkušeností v oboru od roku 1991 se vám dostane od našich optiků a optometristů kvalitní a profesionální péče o váš zrak. Našim cílem je vaše spokojenost jak s brýlemi, které vám uděláme na míru, tak s kontaktními čočkami z nejzdravějších a nejpohodlnějších materiálů.

Kdykoliv budete chtít řešit zrakové problémy, Optika Žabková je vám plně k dispozici. Váš zrak změří registrovaní optometristé na moderních přístrojích. S výběrem ideální brýlové obruby a brýlových čoček pro vás pomůže tým optiků.


Měření zraku

OPTIK ŽabkováOsobní přístup společně se systémem měření zraku 3D Paskal, který obsahuje širokou škálu testů, Vám zaručí, že každá vada zraku bude vyřešena k Vaší úplné spokojenosti. Díky originálnímu řešení je celé měření příjemným zážitkem se špičkovými výsledky. Měření zraku provádí optometristé s dlouholetou praxí registrovaní ministerstvem zdravotnictví ČR . Včasným objednáním si zajistíte pohodlný průběh Vaší kontroly zraku bez čekání .

  • Proč je vyšetření zraku důležité?Lidské oko je složitý a živý systém reagující na nepřeberné množství podnětů. Pouze individuálním přístupem při měření zraku je možné dojít k ostré a pohodlné korekci zraku.
  • Jak často bych měl chodit na vyšetření zraku?Zrak je naším nejdůležitějším smyslem. Pro zaručení vždy ostrého zraku doporučujeme interval měření jednou za rok. Ne vždy si člověk uvědomuje, že stávající korekcí již nevidí dostatečně ostře. Proto i korekci zraku doporučujeme preventivní kontroly.
  • Co je Astigmatismus (cylindrická oční vada)Je refrakční vada, při které nevzniká jedno, ale dvě ohniska. Dky tomu dochází k rozostření pouze v jedné rovině. Pacienti si často stěžují na stíny u písmen či jakoby zdvojení textu. Často bývá spojený jak s dalekozrakostí tak s krátkozrakostí. Tím tyto vady komplikuje. Úplná korekce astigmatismu společně s korekcí daleko a krátkozrakosti patří mezi běžný standart v naší optice.

Kontaktní čočky

OPTIK ŽabkováJiž dávno nejsou okrajovou částí korekce refrakčních vad. Každá dioptrická vada může být řešena čočkami na dálku, na blízko, cylindrickými a i multifokálními. Jednodenními, čtrnáctidenními i měsíčními. Při aplikaci kontaktních čoček rádi zaučíme jak prvonositele, tak prověříme správnou dioptrickou hodnotu K.Č a stav předního segmentu u zkušených nositelů při pravidelné kontrole. Aplikace zahrnuje měření zraku, kontrolu předního segmentu oka, vlastní nasazení kontaktní čočky optometristou, následné zjištění vízu s kontaktní čočkou, kontrolu nasazení a centraci K.Č. na štěrbinové lampě a samotný nácvik nasazování K.Č. Celé sezení zakončí optometrista debatou o údržbě a správném zacházením s kontaktními čočkami. Na celou aplikaci byste si měli vyčlenit hodinu a půl a samozřejmostí je včasné objednání.

Brýlové čočky

OPTIK ŽabkováKaždá dioptrická vada má své řešení k funkční a estetické dokonalosti. Pokud máte za sebou silného partnera v podobě brýlových čoček od firmy Essilor není překážkou žádná výzva v korekci očních vad. Ostrost zajistí povrchové úpravy Crizal, řidiče uspokojí systém EyeDrive, funkčnost na všechny vzdálenosti multifokální čočky Varilux. Více o technických podrobnostech produktů a celkový přehled brýlových čoček nabízených naší optikou naleznete na www.essilor.cz.

Při vysoce specializovaných zakázkách využíváme dlouholetých zkušeností a perfektního servisu manufaktury Pol Optic. Opět více naleznete na www.poloptic.com.

Zpracování brýlových čoček ovšem necháváme na šikovnosti našich optiků. Proto se zábrus brýlových čoček do obrub provádí přímo v optice v naší dílně. Zaručujeme tím nejvyšší kvalitu zpracování a vysoký estetický standart našich brýlí.

Brýlové obruby

Brýlové obruby Mezi obrubami z naší nabídky naleznete širokou škálu stylů a barev. Od jednoduchých konstrukcí rámů po extravagantní výstřelky francouzkých návrhářů, až po technické vychytávky vrtaných brýlí Silhouette. Trendy značky jako Convers, Hosrefeathers, O´neill, sportovní a sluneční brýle Hannah, Adidas, stylové a elegantní rámečky Esprit, až po extravaganci značek Carolina Abram.Mezi obrubami z naší nabídky naleznete širokou škálu stylů a barev. Od jednoduchých konstrukcí rámů po extravagantní výstřelky francouzkých návrhářů, až po technické vychytávky vrtaných brýlí Silhouette. Trendy značky jako Convers, Hosrefeathers, O´neill, sportovní a sluneční brýle Hannah, Adidas, stylové a elegantní rámečky Esprit, až po extravaganci značek Carolina Abram.

 

 

Sluneční brýle

OPTIK ŽabkováSluneční brýle slouží v současnosti jako moderní estetický doplněk, ale jejich hlavní úlohou by stále měla zůstat ochrana našich očí před škodlivým UV zářením. Na prvním místě by měla být kvalita samotných brýlových čoček, které by měly být schopny absorbovat 100 % škodlivého UV záření.

Aplikace kontaktních čoček

Při aplikaci se o Vás postarají odborníci v oboru Optometrie (obor, zabývající se přesným stanovením očních vad a aplikací kontaktních čoček). V Optik Žabková pracují pouze optometristé registrovaní Ministerstvem zdravotnictví ČR a jsou plně akreditováni k výkonu svého povolání.

Doplňkový optický sortiment

Mikrovláknové hadříky na čištění brýlí – čistící a protizamlžovací roztoky – polarizační sluneční clipy – pouzdra na brýle – lupy (výběr zvětšení, tvarů, lupy s osvětlením) – šňůrky a řetízky na brýle – ochranné brýle.

Opravy brýlí

Čištění ultrazvukem

Prodej na splátky bez navýšení

OPTIK Žabková

Tato služba není zcela běžná v odvětví oční optiky, ale Optika Žabková má s touto službou zákazníkům dlouholetou zkušenost. Víme, že kvalitní brýlová obruba a individuální brýlové čočky dělané zákazníkovi přímo na ,,míru“, nejsou nejlevnější záležitostí. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že zrak je naším nejdůležitějším smyslem a právě brýle připravené podle individuálních parametrů každého zákazníka splňují nejpřísnější nároky na ostré vidění a zrakovou pohodu každého z nás. Splátkový prodej je bez jakéhokoliv navýšení a je zprostředkováván výhradně naší firmou. Jedinou podmínkou pro splátkový prodej je složení zálohy ve výši poloviny zakázky a druhá polovina se rozpočítá do libovolných měsíčních splátek. Nejčastěji se jedná o splátky 500,- a 1000,- za měsíc. Je možné zaplatit více splátek najednou, opět bez jakékoliv sankce. Věříme že i díky této službě pro vás, vyřešíme ostré vidění pro každého bez kompromisů.

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz jsme schopni zhotovit podle Vašeho přání.


Články a novinky:

Přelom v ochraně zraku před UV a v prevenci stárnutí očí

V Optik Žabková pořídíte sluneční brýle značek RESERVE, RED BULL, HANNAH, POLAROID, BIZARD, H.I.S., a novinky CONVERSE, O´NEILL
OPTIK Žabková
[/box]
 

Nová éra v nošení barevných kontaktních čoček.
Konečně je zde barevná kontaktní čočka, se stejnou propustností pro kyslík, čili stejně zdravá jako čiré kontaktní čočky.
Přijďte si změnit svůj vzhled bez obav o zdraví oka k Optik Žabková

OPTIK Žabková


Provozní doba:

Po: 8:00 – 17:00
Út: 8:00 – 17:00
St: 8:00 – 17:00
Čt: 8:00 – 17:00
Pá: 8:00 – 17:00
So: 8:30 – 11:30

Vyšetření zraku je možné každý všední den a v sobotu na objednání. Objednáním i ve všední den si zarezervujete přesný čas vyšetření.