12.5 C
Jindřichův Hradec
24.06. 2024
Služby a řemesla

PROFES-COM s.r.o. – rekonstrukce a stavební práce

PROFES-COM

Společnost PROFES-COM s.r.o. byla založena v roce 2004. Zabývá se širokým spektrem rekonstrukcí a stavebních prací. Při práci používáme moderní postupy a kvalitní materiály předních výrobců. Výsledky naší práce si můžete prohlédnout v jednotlivých sekcích našeho webu. Pokud vás naše nabídka zaujme, neváhejte a kontaktujte nás pomocí telefonu, e-mailu.

PROFES-COM s.r.o. - rekonstrukce a stavební práce


Naše služby:

  • PROFES-COM s.r.o. - rekonstrukce a stavební práceRekonstrukce: Jsme připraveni provést kompletní rekonstrukci vaší nemovitosti, ať už se jedná o rekreační chatu či statek, rodinný dům, koupelnu, kuchyni nebo průmyslovou halu. Součástí našich služeb je také 3D návrh řešení na PC ještě než rekonstrukce začne. Máme za sebou řadu rekonstrukčních projektů včetně elektroinstalací, instalatérských a topenářských prací, až po obklady, dlažby, pokládky kamene nebo zámečnické práce.
  • Instalatérství a topenářství: Vylepšujete svou domácnost nebo rekonstuujete celou budovu? Řešíte krizovou situaci? Nabízíme nejen nové rozvody vody a kanalizace, opravy a montáže vodovodního a odpadního potrubí ale také komplexní rekonstrukce rozvodů nebo rekonstrukce bytových jader. Zajišťujeme kompletní topenářské práce v rodinných a panelových domech, průmyslových PROFES-COM s.r.o. - rekonstrukce a stavební práceobjektech a ostatních provozovnách. Nabízíme montáž rozvodů topení, podlahového vytápění, dodávku a montáž kotlů a otopných těles atd. Vše včetně zajištění projektové dokumentace.
  • Zámečnictví:  Nabízíme široký okruh služeb v oblasti zámečnické kovovýroby a obrábění, stavebních zámečnických prácí a montáže stavebních součástí a výrobků. Naše činnost se týká jak rodinných domků,
    tak i firemních a průmyslových objektů.
  • Sádrokarton a podhledy: Sádrokarton je moderním, kvalitním a ekologickým řešením při vytváření interiérů, pro široké spektrum využití a to jak v nové výstavbě, tak při rekonstrukcích a opravách bytů či rodinných domů. Sádrokartonové desky jsou určeny pro montáž příček, stropních podhledů, suchých omítek a předsazených stěn na ocelové profily nebo dřevěné latě, podlahy apod.
  • Obklady, dlažby, kámen: Poskytujeme kompletní zabezpečení projektu od studie až po vlastní realizaci ve PROFES-COM s.r.o. - rekonstrukce a stavební prácespolupráci s architekty, projektanty a designéry. Možnost grafického zpracování návrhu na PC dle požadavků. Nabízíme široký výběr obkladů, dlažeb, stavební chemie a příslušenství a samozřejmě také samotné obkladačské práce. Chcete vylepšit svou stavbu obklady a dlažbami z kamene? Nabízíme porfyr, přírodní kámen a štípaný kámen. Dále betonové stavební systémy BEST, KB-Blok, Presbeton a další.
  • Koupelny:  Nabízíme kompletní rekonstrukce koupelen v rodinných domech, panelákových bytech nebo ve větších objektech. Provádíme rekonstrukce jak v moderním tak i v klasickém stylu včetně obkladů nebo kamnných dekorací.
  • Kotle a krbová kamna Verner: Interiérové kotle a krbová kamna od společnosti VERNER a.s. jsou zárukou úsporného a příjemného vytápění a zároveň slouží jako stylový doplněk vašeho bytu. Kotle VERNER na splaování kusového dřeva jsou vyrobeny pro komfortní, úsporné a ekologické vytápění. PROFES-COM nabízí jak prodej výrobků značky VERNER, tak také autorizovaný servis interierových kotlů a vložek, kotlů na kusové dřevo a automatických kotlů na pelety… více ZDE
PROFES-COM s.r.o. - rekonstrukce a stavební práce PROFES-COM s.r.o. - rekonstrukce a stavební práce PROFES-COM s.r.o. - rekonstrukce a stavební práce

Kotle Verner video:

Mapa: