26.2 C
Jindřichův Hradec
16.07. 2024
Volby 2018

Ptáme se lídrů #11 – Proč by vás Hradečáci měli volit?

Vážení návštěvníci,

vítáme vás u dalšího dílu našeho předvolebního seriálu, ve kterém jsme se rozhodli položit desítce lídrů jindřichohradeckých kandidátek dotazy týkající se života ve městě. Lídři na tuto odpověď měli celých čtrnáct dní. Délka odpovědí záležela pouze na nich, všechny reakce jsou zveřejňované přesně v takové podobě a v takovém pořadí, v jaké k nám dorazily. Podmínky byly stejné pro všechny – v rámci férové hry musí odpovídat pouze sám lídr, odpověď musí být čistě textová a pokud nedorazí do termínu, nebude zveřejněna.

Otázka #11: Jednou větou: Proč by lidé měli volit právě vás?


Mgr. Jan Jirků, MBA (KDU-ČSL a Zelení): 

Lidovci a Zelení u moci dokázali v Rakousku a Německu přivést města i stát k prosperitě na rozdíl od jiných stran v jiných zemích.


JUDr. Tomeš Vytiska (KSČM): 

Nechceme pěkné a fungující město jen pro některé, ale pro všechny   občany.


Ing. Stanislav Mrvka (ČSSD):

Máme zkušenosti, dobrý program, plníme sliby a chráníme zájem většiny obyvatel našeho krásného města.


Ing. Magda Blížilová (ANO):

Mám dostatek znalostí a pracovních zkušeností k tomu, abych svou prací na radnici posunula město dál…


Pavel Baránek (SPD):

Protože se opravdu vážně ucházíme o jejich přízeň, z čehož vyplývá, že se jim snažíme nabídnout podle svých možností, vědomostí a zkušeností co nejlepší a nejpřijatelnější program.


Milada Petrů (Hradec srdcem a rozumem a Svobodní):

Budeme dělat jen správné věci, správným způsobem a měřitelně pro většinu z vás, ne pro budovatelské ambice několika málo jedinců – změny jen po důkladné debatě s odborníky a s vámi, aby byl J.Hradec skvělým místem pro život, plný přátelských vztahů.


Bc. Radim Staněk (ODS):

Protože mám kolem sebe partu lidí, která chce a je schopna zajistit rozvoj a fungování našeho města.


Ing. Miroslava Mácová (Piráti):

Protože Piráti drží kurz.


Ing. Jan Mlčák, MBA (PATRIOTI):

Protože město je společenstvím občanů – tedy „občané/patrioti sobě“ – a také proto, že volby jsou o změně a my zastáváme názor, že starosta by měl mít zákonem pevně dané dvě funkční období, a s touto ideou chceme získat většinu občanů, zejména mladších generací k podílu na správě obce.


Mgr. Vladislav Burian (SNK-ED a STAN):

Protože nabízím občanům města a přilehlého okolí nejen mé osobní bohaté zkušenosti za 16 let práce zastupitele, z toho 4 let radního města, ale také kvalitní tým sedmadvaceti skvělých a pracovitých členů naší kandidátky SNK ED!