20.04. 2024
Volby 2018

SNK ED: Otevřený dopis voličům 2

Vážení voliči,

dovolujeme si vás podruhé oslovit ze stránek hradeczije.cz. Jak jsme již zde poprvé psali, neslibujeme nemožné, nechceme obracet Jindřichův Hradec naruby, chceme navázat na všechno dobré, co bylo v našem městě uděláno. Nejsme naivní a víme, že vše se mávnutím ruky změnit nedá, o to víc se ale chceme zaměřit na veřejnou diskusi a skutečnou práci pro naše město. V posledních týdnech se v předvolebním ruchu takřka odnikud objevilo velké množství lidí, kteří toho mnoho ví, vše je jim jasné a zřejmé, své názory opírají o ustavičnou kritiku všeho a všech, ale zároveň nenabízejí řešení, umí bourat, ale nikoliv stavět. Bohužel to je trend politiky v této zemi obecně. Ale takoví my nejsme.  Snažíme se tvořit a proto jsme přesvědčeni, že je potřeba se soustředit nejprve na posílení investic, vytvoření příjemných podmínek pro obyvatele města a na rozvoj turistického ruchu a systematickými kroky docílit, aby v našem městě viděly budoucnost i naše děti.

Jindřichův Hradec není jen střed města, patří k němu i sídliště a devět místních částí. Naším záměrem je rozvíjet město jako celek a nezapomínat na obyvatele žijící v jeho okrajových částech.

V minulých týdnech jsme opět dosáhli na podporu hnutí STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (psali jsme ZDE). Na našich webových stránkách www.snked-jindrichuvhradec.cz představujeme tým SNK ED Jindřichův Hradec i jeho názory a programové priority. Na naší kandidátce se spojili lidé, kteří mají dlouholeté zkušenosti s aktivním působením v místní politice, i ti, kteří zastávají odpovědné pozice v profesním životě. Jsou to lidé, kterým není naše město lhostejné. Kandidáti místního SNK ED staví svoji volební kampaň na konkrétních projektech, na nabytých zkušenostech a každodenní poctivé práci, která může zlepšit kvalitu života občanů našeho města. Svůj potenciál jsou ochotni nabídnout vám všem.

Věříme, že vás náš program osloví a umožní nám pracovat ve prospěch města i v jeho volených orgánech.

S opětovnou úctou

Tým SNK ED Jindřichův Hradec

Víme, kdo jsme a jaké jsou naše možnosti. Neslibujeme nemožné.


Více o nás a o našich prioritách se můžete dozvědět na následujících odkazech:

SNK ED: Kdo jsme? 

SNK ED: Prosazujeme

SNK ED: Facebook


Tento článek je placenou inzercí politické strany.